Toivottaa hyvää Joulua.
Tekstarilla, vai Joulukortilla?
Tekstarilla, vai Joulukortilla?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Tuo, mitä käytät, on minun keksimä ja kuuluu vain minun käyttööni.
sääntöjen mukaan näin ei ole.
Ainoastaan rekisteröityihin nimimerkkeihin on käyttäjällään yksinoikeus!
Mikset muuten rekisteröi?
ite...hihi!!1!
koisimaan,että jos sitten tuuraatte minua tämän yön,mutta älkää kovin hävyttömiä kirjoitelko..Tämä kirjoittelu oli vähän sellainen hetken päähänpälkähys.Kunhan kokkeilin huvikseni..siksi kai tuo rekisteröityminenkin on jäänyt.onhan täällä paljon muitakin jotka ovat yhtä laiskoja.
Ite laitan tekstareita.
mielummin jallu....hihi!!11!
joululehti pitänee tutustua.
Voisitteko keksiä itellenne omat nimimerkit niin olis hupasempaa.please
välillä jotain muuta hommata niin hiiret hyppii pöydällä..
Kyllä joulutervehdys pitää laittaa kortilla, on se paljon (minun mielestä) läheisempää siitä on nähty enenpi vaivaa ,kortit voi laittaa komeron oveen sinitarralla kaikkien nähtäville,niitä voi viellä vuosien kuluttua näyttää lapsenlapsille.Laitetaan vain joulukorttia
kaikista paras olisi jos tekis kortit itse.Laittakaa mielikuvituksenne jylläämään ja suunnitelkaa persoonalliset kortit.Itse tehtyä arvostetaan enempi kuin kaupasta ostettua.
Kyllä joulukorteista ainakin osan voi itse tehdä, mutta eihän se aika riitä kaikkien tekemisiin,kyllä itse tehdyt kortit aina herättävät muistoja kortinlähetäjästä eri tavalla kun kaupan kortit,minä olen kerännyt kaikki kortit mitä olen saanut noin 35 vuoden ajalta. onhan niitä mukava katsellä sitten kun on aikaa ei työ kiireet paina ja muistellä elettyä elämää
paikallislehteen ja kauempana asuville joulukortti.