Heippa!=)tietääkö joku ketä on käynyt 4d ultrassa että mitä maksaa sellanen Turussa ja missä paikoissa halvimmat?itse tiedän vain Suomen terveystalon eli korvacenterin sibeliuksenkadulla..:=)
Mitä maksaa 4d ultra Turussa ??
4
5014
Vastaukset
- 4 d......
ei nyt ihan turku, mutta oli hyvä paikka. Itselle jäi maksettavaksi n. 130€.
- Milla-21-
jossa maksaa 130e vaan ??ois kiva tietää kun siin paikas misä sanoin niin maksaa joku 175e kelan korvausten jälkeen =(
- ..............................
Milla-21- kirjoitti:
jossa maksaa 130e vaan ??ois kiva tietää kun siin paikas misä sanoin niin maksaa joku 175e kelan korvausten jälkeen =(
http://www.vslaakaripalvelu.fi/
http://www.medisonar.fi/etusivu.htm
Soitteles noihin ja kysy hintoja! - lääkäripalvelussa
Milla-21- kirjoitti:
jossa maksaa 130e vaan ??ois kiva tietää kun siin paikas misä sanoin niin maksaa joku 175e kelan korvausten jälkeen =(
Kaarinassa Varsinaissuomen lääkääripalvelussa (´j. Salonoja) maksaa just toi n. 130 e Kela korvausten jälkeen. Mukava mies ja saatiin mukaan paljon kuvia ja CD-levy ultrauksesta. katsoi myös vielä rakenteita ja mm. istukan toiminnan. Varsinaisista 4D kuvista ei meillä tullut kovin kummosia. Istukka etuseinässä ja haittasi selvän kasvokuvan saamista, eli ei kannata odottaa liikoja 4D-kuvista, mut muuten kyllä tosi ihana kuulla, että vauva voi hyvin ja kaikki rakenteet moitteettomat. Meille selvisi samalla käynnillä vielä vauvan sukupuoli.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä1012140Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2971934Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3441761Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht1041726Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.2071617- 321351
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em941133Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii251092Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤671089- 511057