ESCORTIN MEHDI!

Mä olin just 26.6.03 stadikalla, ja näin siellä escortin mehdin.
me mentiin juttelee sille ja se oli tosi kiva.
Se pelas yhen tytön kaa korttii ja sillee.

se oli niin kiva että! voin kertoo lisää tästä jos joku haluu ;)
terveiset mehdille, rakkaudella minä!
31238
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

no voi vittu kun kiinnostaa ,ei saatana,turpa kiinni.

Äänestä

hei jossua ei kiinnosta niin äläl lue näitä :D

Äänestä
  • oon mäki sille puhunu itiksessä sen näin.. ja kiinnostaako jotakuta että kerron kaikki yksityiskohdat? hei I DON'T THINK SO!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sarah kirjoitti:

Mä olin just 26.6.03 stadikalla, ja näin siellä escortin mehdin.
me mentiin juttelee sille ja se oli tosi kiva.
Se pelas yhen tytön kaa korttii ja sillee.

se oli niin kiva että! voin kertoo lisää tästä jos joku haluu ;)
terveiset mehdille, rakkaudella minä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu