Ei-vapaaehtoisesti..

selibaatissa

Olen ollut tässä jo muutaman kuukauden selibaatissa,enkä todellakaan vapaaehtoisesti! Sitä ennen "sain" exältäni,eikä todellakaan ollut hyvä/antoisa kokemus joten sitäkään ei lasketa.
Jatkuvasti seksi ja himo on mielessä..Tänäänkin tyydyttänyt itseni leluilla;onneksi sentään niitä on!
Baareissakaan ei tärppää,vaikka olen mielestäni ihan kivannäköinen ja sosiaalinen tyttönen,vaikkakin hieman rehevä,mutta en todellakaan mikään ylipainoinen..Välillä lähden ihan sen takia liikenteeseen että toivoisin saavani oikein kunnon kyytiä!
Olen kuitenkin ihastunut työpaikkani mieheen,vaikka joskus toivonkin että saisin jostain vain munaa.
Muutenkin olen aina ollut erittäin seksuaalinen ja kokeilunhaluinen nainen,ON SE KUMMA KUN EI IRTOA :-D
Jeesjees,että tämmöisiä tunnelmia tässä ennen joulua..Sanokaa pliis että mulla on kohtalotovereita???

8

1934

    Vastaukset 8

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Täällä yksi

      Täsmälleen sama tilanne. Olen myös nätti ja iloinen rehevä ja rintava mukava nainen. Ei irtoo vaikka mitä virityksiä olis! Oikeesti en edes halua muita kun exääni mutta kun se juttu on nyt loppu niin täytyy jotain yrittää. Turhaa.

      • Mies 30

        Useita kuukausia? En taida olla kohtalotoveri ajattelemassanne mielessä, ja olen sitäpaitsi mies, mutta nokitetaan nyt aikakin: 30 vuotta selibaatissa, josta ehkä puolet vastoin omaa tahtoa. Ja miehillehän sitten ei ole sellaisia kivoja leluja kuin naisille. Uskokaa tai älkää, mutta tavallaan kadehdin teitä tässä mielessä.

        Joten: lippu korkealla vaan eteenpäin. Olisin valmis lyömään aikamoisesta rahasummasta vetoa, että kumpikin teistä saa ennen kuin minä. Ja hyvät joulut kans.


      • samassa junassa
        Mies 30 kirjoitti:

        Useita kuukausia? En taida olla kohtalotoveri ajattelemassanne mielessä, ja olen sitäpaitsi mies, mutta nokitetaan nyt aikakin: 30 vuotta selibaatissa, josta ehkä puolet vastoin omaa tahtoa. Ja miehillehän sitten ei ole sellaisia kivoja leluja kuin naisille. Uskokaa tai älkää, mutta tavallaan kadehdin teitä tässä mielessä.

        Joten: lippu korkealla vaan eteenpäin. Olisin valmis lyömään aikamoisesta rahasummasta vetoa, että kumpikin teistä saa ennen kuin minä. Ja hyvät joulut kans.

        Osapuilleen samassa junassa sinun kanssa. Mua vaan ottaa pannuun kun joku kehtaa meikäläiselle sanoo että "ei sitä koskaan tiedä" vitut sanon minä kyllä minä tiedän mitä en ainakaan saa ...mutta kaikesta huolimatta hauskaa joulua ja onnellista uuttavuotta


    • on tämä niin väärin

      Täälläkin 27-vuotias nainen kärsii samasta ongelmasta. Toisaalta en kyllä suostuisikaan ihan mihin tahansa panoon baarin jälkeen. Ei saa tänä joulunakaan, kuten ei edellisenäkään... PERKELE.

      • ajatuksenakin

        olla selibaatissa, kun on eukkokin olemassa.
        Mikä ihme riivaa, että joiltakin halut häviää ennenkuin kunnolla pääsee alkuunkaan.
        Nimimerkki; Jääkaapin ovikin kestää vuosikymmenien avaamiset, kai jatkuvasti voideltava värkkikin.
        Mieluummin olisin yksin, kuin kaksin seksittä


    • justagirl83

      Itse olen joskus ollut selbaatissa 1,5v ja viimeisin oli 7kk. Itse en harrasta yhden illan suhteita ollenkaan, joten täytyy seksi aina unohtaa jos ei satu olemaan suhteessa :).
      Uskokaa tai älkää....selibaattiinkin tottuu kun keksii kaikkea muuta tekemistä :).

      Väillä on ollu ihan kauhea panetus ja täytyy myötää, että joskus on tehny ottaa mies himaan baari-illan jälkeen, mutta enpä vaan oo koskaan uskaltautunut siihen.

      • Miksminä

        Samat sanat mulla. Joskus miettii että voisi tinkiä periaatteistaan ja mennä sänkyyn jonkun vieraan kanssa mutta eipä sitä ole vielä tullut toteuttaneeksi. Näin miehenä, hätäavun saaminen maksullisten palveluiden puolelta on ehkä helpompaa kuin teillä naisille, vaikka onhan niitä kyllä maksullisia miehiäkin. Joskus miettii että tämä oma tilanne on niin väärin: minä en juokse pelkästään "sen" perässä vaan haluan koko ihmisen ja perheen, lapsia, hänen tai meidän yhteisiä. Pidän kodista ja perhekuviosta, lasten äänistä ja kaikesta sellasesta...
        Kaikki tuo tuntuu kuin se olisi minulta kiellettyä..... mitä pahaa minä olen tehnyt....?


    • Kelpais

      Just sinunlainen. Miksiköhän me ei koskaan törmätä toisiimme ? HUOKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ja syvään

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä tuot pöytään parisuhteessa?

      Siinäpä se kysymys on otsikossa. Mitäpä siis tuot/toisit pöytään parisuhteessa? Oletko mies vai nainen? Koetko sen mitä
      Sinkut
      352
      1415
    2. 2 km on nykyään liian pitkä koulumatka

      Hesarissa päivitellään lapset joutuu nyt kulkemaan 2 km kouluun jösses. Ruostefillarilla tuo matka menee vaikka miten äk
      Lieksa
      67
      808
    3. Martinan bisneksillä ei mene hyvin

      https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/c46da6ab-340f-4790-aaa7-0865eed2336 Yrityksen konkurssihakemus on tullut kärä
      Kotimaiset julkkisjuorut
      194
      803
    4. Mikä sinua ja kaivattuasi

      Yhdistää??????
      Ikävä
      54
      783
    5. Sinulle mies

      Kohtaamme jälleen kun on oikea aika. Sitä ei voi mikään eikä kukaan estää <3 <3
      Ikävä
      40
      759
    6. Tiesitkö? Martina Aitolehden isäpuoli on tämä suosittu laulaja

      Martina Aitolehti on seurattu julkisuuden henkilö. Lähipiiriin mahtuu muitakin tunnettuja henkilöitä. Tiesitkö, että Ma
      Kotimaiset julkkisjuorut
      28
      745
    7. 56
      691
    8. Miia Heikkinen avautui !

      Olipa hyvä kirjoitus, kiitos. Ongelmat mitkä nostat esille on todellisia ja tämä ylimielisyys totta ja se näkyy kaikessa
      Judo
      66
      679
    9. 58
      660
    10. Voiko meidän välit

      Koskaan parantua tästä?
      Ikävä
      60
      659
    Aihe