ollaanko paikalliseen poliisiin tyytyväisiä?
Porin poliisi
känsäläinen
81285
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Olen erittäin tyytyväinen Porin Poliiseihin. He tekevät, mitä pystyvät suurella alimiehityksellä. Pitäisi nopeasti saada vähintään tuplattua Poliisien määrä ja erikoisesti lisätä huumerikostutkijoita. Huumeet ja viina ovat suurimmat hankaluuksien aiheuttajat laista piittaamattomien autokuskien lisäksi.
ovat jo löytäneet ulvilan murhaajankin
ne pilaat ilon ei saa poltaa kumia ei kaahata eikä edes pyörällä saa mennä rauhassa kotiin iliman puhallusta
yks, kaks, kolmi, vai nelipyöräisellä. Minä olen pyörällä, mutta vain päästäni.
Yks kaks olin kakspyöräluistos, nelipyöräiselläni ja kas kummaa se kolmaspyörä putosi pois, ukko lähti vetämään.
ei todellakaan tyytyväisiä! mutkin otettii joskus maijan kyytiin ja vietiin laitokselle kuulusteltavaks jostai ikkunoiden rikkomisesta, mistä mul ei ollut hajuukaa
ja osaan en todellakaan. käyttäytymisessä olisi kyllä hieman parantamisen varaa. missä on poliisien kohteliaisuus, ymmärrän kyllä että tekevät arvokasta työtä, mutta muutama mätäpaise laitoksella pilaa hyvienkin poliisien maineen. nim:molempia tavannut
Porin ns. Po..liisi on läpimätiä pentuja täynnä....Ei ole näköjään aikaa muuhun kuin ns. "normaalien" ihmisten kulkemisten kyttäämiseen...!!! Hyi...Häpeisitte..!!!!
hah, no mistä ne poliisit voi tietää ketä on "normaali" ja "epänormaali" ?? :D