Kiitos vaan kaikille
1-3 kyllä sport vie tän
Stadissa juhlitaan
6284
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Stadissa ei tosiaan vielä juhlita et sillei hei! Titaanit on noussut monta kertaa selvästäkin tappiosta et sillei hei!
voi vitun vittu!!!
sanoi entinen likka.
Joo. Aika hätäistä porukkaa täällä kun ekasta maalista aletaan ilkkua että Sport kusee, sitten vartin päästä kiitellään kun vihje osuu, ja nyt on taas täysi epätoivo päällä kun tilanne on 2-3.
Älkää lapsukaiset olko niin malttamattomia. Sitten joskus kun Elloksen kuvasto vaihtuu oikeaan tyttöystävään, niin ymmärrätte ettei hätiköinti kannata!
meni tyhmänä pelaamaan Titaaneja ja jälleen sillä kusee!! Ainut mitä Maestro näkee on mutsinsa kusen polttamat alushousut....ei ihme ettei vedot suju:D
oli hyvä veto, se pitää.
parhaiten sperma lentää seiskan äärellä!!! Oon runkannut useasti sen ja monen muun äärellä joten voin kertoa tämän faktaksi.