Jos istun kovalla penkillä, mm. saunassa ja pirtinpöydän penkillä, noustessa ja vähän aikaa sen jälkeen tuntuu aivan kamala kipu peräreijän seudulla. :(
Mistä voisi olla kyse?
Mistä voisi olla kyse?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
ilmoittelee,tosin vielä näin hellästi:)
vihlovaa kipua? Itselläni välillä noustessa tulee viiltävä äkillinen kipu.. EN ole erityisemmin kiinnittänyt huomiota asiaan.
Mulla ollu ihan samanlaisia jos mistäkin syystä. se VOI olla pukama, mikä ajoissa hoidettuna ei pääse kipeytymään pahimmilleen. se voi myös olla esim. ummetuksen tai ripulin aiheuttaman haavan tuntu, mikä ei ole tosiaan kivaa. tai sitten ihan lantioiden löystymisestä ja leviämisestä johtuvaa kipua. Eli sormi pyllyyn ja tutkimaan. jos ei ole pukama, niin tod näk joku kahdesta muusta. :)