OINONEN

LUE- LUE .LUE, MAHTAVA LAKIALOITE
6364
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Persuille. PerusPena on inhimillinen kaveri.

Äänestä
  • puhj.pesti on haussa parinvuoden kuluttua.Kyllä Penalle riittää puuhaa vpj-pestissäkin.

    Äänestä

  • kiirehdi kirjoitti:

    puhj.pesti on haussa parinvuoden kuluttua.Kyllä Penalle riittää puuhaa vpj-pestissäkin.

    Vuotta. Vaihdos saattaa tulla aivan yllättävästäkin syystä.

    Äänestä

  • Luulin jo,että pelleistä olisi päästy vihdoinkin eroon.

    Äänestä

Pena takaa maksun valtion pussiin. Aika velikultia. Khihihi khihihi....

Äänestä

En nyt viitsi mennä ostamaan Iltasanomia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ILTASANOMISSA kirjoitti:

LUE- LUE .LUE, MAHTAVA LAKIALOITE

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu