näin teen

Jätän sut kauniisiin muistoihini ja jos ikävä yllättää, kirjoitan sulle uusia runoja..ja lähetän ne sinulle, kuten aiemminkin :)
4416
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

salaisuuteni kätkee yö...

Äänestä

...hiljaa kuiskaa yö.

Äänestä
  • tää sit oli? nim.merk.aamulla ahistaa aniharvoin

    Äänestä

  • helvetiltä kirjoitti:

    tää sit oli? nim.merk.aamulla ahistaa aniharvoin

    itseään runoilijattareksi. Ilmeisesti sitten lähettää ne runonsa suoraan sille kohteelleen. Who knows?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


runoilijatar* kirjoitti:

Jätän sut kauniisiin muistoihini ja jos ikävä yllättää, kirjoitan sulle uusia runoja..ja lähetän ne sinulle, kuten aiemminkin :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu