...kun voi lukea kitkerien antikommunistien verbaalista masturbaatiota foorumilla, jonka nimi on 'Kommunistinen puolue'. Joko SKPläisiä ei tällä foorumilla juuri näytä olevan, tai sitten koko orgia on joku kommarien kiero vitsi.
Sama oravanpyörä pyörii päämäärättömästi:
Yksi resiteeraa SKP:n propagandaa ja kymmenen räksyttää vieressä...
Jotenkin perverssiä ajanvietettä, vai kuinka?
Tämähän käy "aikuisviihteestä"...
3
251
Vastaukset
- PunaKommari
Olen miettinyt, että minkä helvetin takia kapitalistipaskat ja poroporvarit kirjoittelee tälle foorumille.
Ehkä niiden kaikkien sisällä kasvaa suuri sosialisti, ehkä jopa suuri kommunisti (mistäs sitä tietää). Äänestäkää vaan kommareita, jos ette viime vaaleissa uskaltneet äänestää.- Wäinä
Politiikka ei ole helppo laji. Olet nyt puuttunut lajiin,jota et oikeasti osaa. Ajattele pokeria,jotkut voittavat 50 000 osallistumalla,Elämässä toimitaan toisin,elämän ykkösiä ovat Kallen tapaiset taksikuskit ja sellutehtaan työteknikot.
Elä haasta politiikkaa.
paljasta pas*aa /Kalle, Texaskilleri ja muut, on vain todisteena (yhdenkin!) julkikommunistin olosta
"piikkinä lihassa" noille kapisille porvareille !!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke332173- 1181846
- 771581
Mitä harrastuksia kaivatullasi on?
Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?671207- 1601202
- 611036
- 481033
- 64994
Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi
Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂62917Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?
Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t28900