Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

haluuks

tulla katsomaan kun nainen tyydyttää itsensä kesäkurpitsan avulla. ps: voit vaik osallistua nuolemalla ja itses kiihoittamalla samalla.
4886
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

mihinkäs pitäisi tulla? toisaalta, et taida olla kuitenkaan oikeasti.

Äänestä
  • tekstaa numeroo 0403218266

    Äänestä

  • aina valmis kirjoitti:

    tekstaa numeroo 0403218266

    mihin päin suomea pitäisi tulla niin tiedän kannattaako edes yrittää

    Äänestä

kiihottamiseen. On nimittäin suunniteltu siihen tarkoitukseen. Olis lämpimämpää materiaalia, yhtä kova ja liukkaampi. Ja liikuttelu tulee kaupan päälle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


joku mies kirjoitti:

tulla katsomaan kun nainen tyydyttää itsensä kesäkurpitsan avulla. ps: voit vaik osallistua nuolemalla ja itses kiihoittamalla samalla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu