Peugeot 405 tereoiden iso liitin

Kävi niin että pöllittiin dvd ja katkaisivat johdot isosta liittimiistä ja hankin uudet isot standardin mukaiset liittimet mutta mikähän johto mahtaa tulla mihinkin reikään
1242
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ne johtojen paikat on numeroitu liittimissä 1-8 kaksi kpl liittimiä olen saanu jonkin verran selville niitä johtojen paikkoja mut 7 ja 8 on kyl arvuutus nuo on virta 12v kumpi 7 ja kumpi 8 ja johto 5 ei myös ole täysin varma

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Peugeot 405 td style 1994 kirjoitti:

Kävi niin että pöllittiin dvd ja katkaisivat johdot isosta liittimiistä ja hankin uudet isot standardin mukaiset liittimet mutta mikähän johto mahtaa tulla mihinkin reikään

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu