Anna nyt Antero hyvä sille Tamille jotakin nannaa syötävää ja suotavaa, että jättäisi vähemmälle sen "slaavilaisen menttaalikiekon mukavuusalueen psykologian, jota olen seurannut sisältä neljä vuosikymmentä kuten italialaiset sanovat..."
Tami hei, kyse on urheilusta, lihaskimpujen likistä, älä ota tätä niin vakavasti ja "tieteellisesti".
Ei kestä Tammisen filosofiaa!!
nutina
2
679
Vastaukset
- ihmeessä
se Tamminen vaikka studion pöydänjalkaan kiinni ja lukitkaa selostamon ovi. Riittää että äijä jaarittelee samoja tarinoita "momentum gamesta" studiossa. Mertsi osaa kyllä selostaa, eikä tarvitse mitään aisankannattajaa silloin kun laatta on jäässä. Ottaa niin aivoon, että kohta perun lupamaksuni.
- xyz+
sulla mitaan lupaa ole maksettu..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun634591KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1643522Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?642893- 1492841
Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492684- 241923
- 241801
- 301656
- 1741630
- 421342