KALPA pieksee Pelicans-apinat!!!!!!

2222222222222222222222222
3375
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kielenkäyttösi on just niin perseestä kuin Kuopion pikkukaupunki siellä susirajalla. Kalpa ei ole edes jääkiekkojoukkue vaan lauma ämmiä faniensa kanssa. Ota poju tikkari niin tulee parempi mieli ehe ehe!

Äänestä

HAHAHAHA LOKKI HÄVVII HAHAHA PASKAPELSUT HAHAHAH

Äänestä
  • Aika apina tää kalpa fani =D No mut kumminki. jospa kalpa voittais ja ässät häviis niin oltais jumbosijalta pois :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


TIISTAINA 18.12 kirjoitti:

2222222222222222222222222

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu