Arvakkaapa mikä auto mulla on

nahkasisusta ja kojetaulu käännetty kuskiinpäin
81121
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Vuonna 1938-teloitettujen kiinalaisten nahasta on jakkarat. Kojetaulu käätyy kuskiin päin ja jalankulkijoiden päät poispäin.

Äänestä
  • pieleen meni

    Äänestä

  • pieleen meni kirjoitti:

    pieleen meni

    kojetalu kyllä kääntyilee kuskista poispäin välillä.

    Äänestä

  • pieleen meni kirjoitti:

    pieleen meni

    BMW.

    Äänestä

  • ehkä näin kirjoitti:

    BMW.

    Palkintona tämä viesti

    Äänestä

se on.

Äänestä
  • sentään pyöreät ja erotellut. Nyky bemarit ovat paljon rumempia.

    Äänestä

oikeesti sulla on korolla...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


siinä on kirjoitti:

nahkasisusta ja kojetaulu käännetty kuskiinpäin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu