Oli viimenen kerta kun jew nersey paskaa pelaan. brodeur imuroi minkä ehtii. 4-0 vancouverille.
STNA New Jersey
brodeur..oli viimenen kerts
5211
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Tervetuloa NHL:n kiehtovaan maailmaan!
Jotenkin sen perkeleen palkkakattokikkailun jälkeen toi on yhtä arpaa koko homma suurimmaksi osaksi. Liiga menee uusiksi joka vuosi.
Jotkut joukkueet kyllä porskuttavat, mutta tuntuu että ihan sama minkälaiset helvetin arviot/voimaluvut/voodootaiat tekee, niin ilta toisensa jälkeen se on kuin kolikonheittoa.
Yli/Alle kyllä onnistuu jotenkin, suosittelen sitä lämpimästi!
heräilin juuri ennen viittä ja pienessä unenpöpperössä pelasin tuplana Vancoverin ja Anaheimin, hyvältä näyttää, mutta jälkiviisaana olisi kannattanut Anaheim ainakin pelata alle.Niin aina jälkikäteen, mutta toivottavasti pitää= hyvä peli, parenpi mieli.
Eli hyvää pelipäivää kaikille. Terv."Tripla ni"
kertoimella 6.82. Täysin en Anaheimin voittoon luottanut, mutta näin käy joskus.
No ton lotonkin voi käsittää monella tavalla. Devils vaikutti aluks todella houkuttelevalta, mutta kun Robert tuli takas maalille ja selvis Devilssin surkea saldo läntisen puolen joukkueita vastaan eilen (1-7/8) Nyt (1-8/9) niin kyllä sen kohteen houkutukset katos siinä.
Devils näyttää jotenkin olevan erityisen heikko vieraissa läntisen puolen joukkueita vastaan.
Huhuhuhuuu