Eksyin ekaa kertaa tänne. Lueskelin tuossa noita viestejä ja ihmetys valtaa mielen. Onks täällä aina tällaista vai onko kyseessä joku kesäajan häiriö. Ihme häiriköitä palsta täynnä, asiallista keskustelua volvosta aika niukasti. Olipas yllätys että volvot aiheuttaa noin paljon katkeruutta ja kateutta muissa??? Tämäpä se on se suurien tuloerojen miinus-puoli. Taidanpa siirtyä volvolandian puolelle. Hyvästi.
No, jo on palsta!?
KALLE
5399
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
"viihde" palsta tai yleinen pahanolon purkupaikka.
Toivottavasti tuollaiset napisijat pysyvätkin poissa täältä miesten jutuista. Hamekansallekin löytyy omat palstansa, olet siinä oikeassa.
Juu tällaista se on kun terveydenhuolto säästä minkä voi. Nyt on avohoito pop ja se näkyy ja kuuluu. Mistähän muusta kuin mielenterveysongelmista se voisi kertoa, että yksi tai muutama yksilö viettää ison ajan vapaa-ajastaan kiukuttelemassa tällä foorumilla. Toivon hartaasti, että kyseessä on varhaisteinit. Pelottaa ajatus, että kyseessä oli äänestysikäisiä aikuisia.
fiksu mies sä oot, köyhät ostaa volvon.
Eihän köyhille-kateellisille löydy loppua, tojo-rukkia, jotka provoamalla yrittävät lohduttaa itseään, kun ostivat paskan ja volvoon kun ei raha riittänyt.