Kaapunnintalon etteen

monumentti suaha muistuttammaa ens vuojen pakkasputjetista ja itärattaen vuarallisuuvesta:
http://www.hs.fi/kulttuuri/artikkeli/Jättihäpy on vuoden esteettinen teko/1135232687687
3500
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ehottee, kepulaesia tuo ee naarata kun tuo muistuttaa liikoo yhen elläemen alapiätä vae pitäskö sannoo takapiätä. Minä tiiän kun oon lettutieteen vihtori.

Äänestä

joo, miksköhän tollasen tahot sinne??? Haluat vissii tuskias käydä helpottaa.. no jos tykkää löösästä niin mikäs siin :D

Äänestä

niin isoja mulukkuja että tuo reekä kääp ahtaaks.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pitäs tämmöne kirjoitti:

monumentti suaha muistuttammaa ens vuojen pakkasputjetista ja itärattaen vuarallisuuvesta:
http://www.hs.fi/kulttuuri/artikkeli/Jättihäpy on vuoden esteettinen teko/1135232687687

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu