Näin uutisoi Ilta-lehti, että Chiodota ollaan kauppaamassa muualle. Onko asiassa perää?
Vastaukset 2
- ei mitään nimimerkkejä
lähti kesken pelin
- tunaroi
HPK olisi vielä viime viikolla voinut tehdä Chiodon kanssa "Wallinheimot" ja myydä hänet puolella miljoonalla Venäjälle.
Kävi vaan niin että Kerhon "huippuvärväys" Kai Tervonen ei "kerinnyt" vastaamaan venäläisten tarjouspyyntöihin ajoissa ja siirtoaika meni umpeen.
Tänään Ilvestä vastaan 2881 katsojaa. Olisi se puoli miljoonaa tullut tarpeeseen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 392321
- 59784
- 41741
Naurettavia provoja ja lavastuksia täällä
Saa olla aika harhainen jos uskoo juttuja täällä faktoina 😆😆😆 ihmiset matkii toisia jne81577Kuuleppas
ensimmäiset naissuhteet toimii miehelle eräänlaisena oppikouluna, mutta hän ei välttämättä itse ymmärrä oppineensa mitää190542T.h tuomio
Onko tämä lainvoimainen vai onko tästä valitettu? Mitenhän on mennyt linnassa joko pehmennyt pää täysin7529- 62522
- 45520
Pientä pintaremonttia
Mistä löytää kirves sähkö putkimiestä tai lasin asentajaa rässä hyrynsalmen pitäjässä, kun eiole puhelinluetteloa eikä k16514- 42510