Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Minkä maalainen pimppi

Minkälaisia kokemuksia? Virolainen, venäläinen,ruotsalainen, musta vai ihan kotikutoinen?
61917
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Suomen ruotsalainen.

Äänestä
  • Venäläisillä naisilla on Magic Pussy.

    Äänestä

kun se on nillä poikittain.

Äänestä
  • Omat riskinsä,mulla tuli selkään välilevyn pullistuma poikittaisen kanssa naidessa.

    Äänestä

Japanilainen tietenkin!

Äänestä

Paras pimppi on tähän mennessä löytynyt Puolasta,ei mikään maksullinen hutsu vaan työkomennuksella tutustuttu.

En koskaan unohda,vieläkin pidämme yhteyttä yli 20v tapaamisen jälkeen ja tapaamme pian.

Kotikutoiset saakin jäädä omaan arvoonsa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


parasta? kirjoitti:

Minkälaisia kokemuksia? Virolainen, venäläinen,ruotsalainen, musta vai ihan kotikutoinen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu