liikaa jäähdytysnestettä?

Heippa
Lisäsin autooni jäähdytysnestettä mutta vahingossa n.1cm maksimi viivan yli. Onko tästä haittaa? Auto on Fiat Brava -99.
1694
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei ole, pääasia, että on tarpeeksi. Sentti sinne tänne ei meinaa mitään. Syyläri on kuitenkin yhtä täynnä. JOissakin autoissa voi puhaltaa kuumalla liiat paisuntasäiliön korkin tuuletusreikien kautta konetilaan. Jos on täysin suljettu järjestelmä niin siitä en tiiä mittään, mutta ei kait tuossa ole...

-Pena

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nimetön kirjoitti:

Heippa
Lisäsin autooni jäähdytysnestettä mutta vahingossa n.1cm maksimi viivan yli. Onko tästä haittaa? Auto on Fiat Brava -99.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu