Viroon viina ostoksille

eväät

ainakin pari ten-packia vodkaa, pari pulloa whiskiä ja tequilaa ja vaikka rommipullo. sitten pari 24-packia bisseä, siideriä ja lonkkua sekä pari rööki kartonkia.

onko virossa muuten helppoa ostaa kannabista?

ostiksien hinnaksi arvisoisin noin: 218e
2268
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Toimin veljeni kanssa hautausurakoitsijoina. Olemme haudanneet, jopa tyhmenpiäkin. Small World!

Äänestä

Niin, jos ostat vaikkapa 80-prossaista Saaristolaisviinaa niin sillä saat järjestymään itsellesi todellisen kaikkien kankkusten äidin. Poden sitä paraikaa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ostan oikeen kunnon kirjoitti:

eväät

ainakin pari ten-packia vodkaa, pari pulloa whiskiä ja tequilaa ja vaikka rommipullo. sitten pari 24-packia bisseä, siideriä ja lonkkua sekä pari rööki kartonkia.

onko virossa muuten helppoa ostaa kannabista?

ostiksien hinnaksi arvisoisin noin: 218e

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu