jouluaterian. Yritin pinnistellä. Joku kysyi minulta, mikä on? Sanoin ei mikään! No mikä mulla on ? Paha mieli. Ajattelen vain sinua! Tähän pitää tulla joku ratkaisu tai oikeasti hajoan!
Sukulaisten parissa
söimme hienon
9996
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
vaan käytänkö jotain kun oon vähän pihalla, kyllähän sä voit soittaa mulle yöllä tai päivällä ihan mihin aikaan tahansa kyllä mä vastaan ja voidaan jutella nää jutut selväksi, oliko hyvät sapuskat =)
huumeita? Inhoan niitä! Sapuskat hyvät, varmasti 2 kg lisää
Mulla valui silmistä kyyneleitä koko matkan, kun käytiin illan hämärässä jossain.
vain rakastunut, tuttu tunne, tule tänne.. halataan..
ja tee asiat selviksi! Eihän sulla ole mitään hävittävää, ainoastaan voitettavaa! Kohteesi varmaan voi yhtä huonosti ja ikävöi yhtä paljon.
ainahan ne voi huonosti ja ikävöi...joopa joo.
kyynisestä vastauksestasi päätellen... vieläpä jouluaattona! Eihän tarvitse muuta kun lukea näitä palstoja niin huomaa kuinka moni toisiaan ikävöi. Ja ikävöivän tilanteessa ei todellakaan ole muuta kun voitettavaa jos uskaltaa ottaa yhteyttä. Hävitä ei ainakaan voi koska sen on varmasti tehnyt jos ei uskalla toimia.
en ole ihan varma olenko katkeroitunut. Mutta minun ärsyttää sinun tapaisesi yllyttäjät, jotka ei itse laittaisi tikkua ristiin ottaakseen yhteyttä. Täällä kirjoitellaan, että toinen ottaisi yhteyttä, itse ollaan niin "ylhäisiä" ettei tartte tehdä mitään. En ole katkeroitunut, kaikki on vielä auki, mutta tosiaan otin yhteyttä. Mitä menetin.. korkeintaan itsekunnioituksen ehkä, no eihän siinä paljon mennyt. Mutta miksi se, joka kirjottaa kuten sinä, ei itse ota yhteyttä. Ihmetyttää..
katkera ja kyyninen, tiedät vielä tarkalleen senkin mitä minä teen ja en tee!!! Ja sitten vielä ärsytän sinua tekemisilläni ja tekemättäjättämisilläni! Minä nyt olen niin alhainen että itse olen "omaani" ottanut yhteyttä, tiesin ettei hänestä ole siihen, kuuluu kai sitten niihin ylhäisten kastiin. Jos yrittäisit oppia että kysy ensin, ammu vasta sitten! Hyvää joulun jatkoa!