mökillä kavereiden kesken

Adalmiina22

Olemme viettämässä mukavaa viikonloppua mökillä poikaystäväni Mikon ja ystäväpariskuntamme Katriinan ja Jarin kanssa. Mökki on Mikon vanhempien, ja olemme usein olleet täällä Mikon kanssa kahden viettämässä kuumia kesäpäiviä. Katriinalla ja Jarilla sattui olemaan myös vapaa viikonloppu, ja siksi kutsuimme heidätkin mukaan.
Lauantai on jo kääntymässä iltaan, pojat ovat käyneet ensimmäisinä saunassa, ja istuvat jo mökin kuistilla ottamassa saunaoluita, kun tulemme Katriinan kanssa saunalta. Istumme poikien seuraan siidereiden ja viinipullon kera. Ilta on lämmin ja tunnelma hilpeä. Katriinan ehdotuksesta alamme pullonpyöritystä, ja kysymykset pyörivät seksin ympärillä. Ajatukseni ovat olleet seksissä jo melkein koko päivän, joten teema sopii minulle varsin hyvin.. Olen odotellut hetkeä, jolloin olisimme Mikon kanssa kahden.. Toisaalta Jarikin on tarjonnut mukavaa silmän ruokaa, hänellä on treenattu ja ruskettunut vartalo, ja nytkin hänellä on päällään vain shortsit.. Jari on tainnut huomata katselemiseni, mutta se ei näytä vaivaavan häntä. Päinvastoin, hän itsekin luo katseita avonaiseen kaula-aukkooni. Mikko ja Katriina eivät ole tainneet huomata katseitamme.
Katriina on juonut hieman liikaa ja valittaa pahaa oloa. Jari ei ole kuitenkaan innostunut lähtemään vielä nukkumaan vierasaittaan. Mikko tarjoutuu herrasmiehenä saattamaan Katriinan vierasaitalle. Jäämme Jarin kanssa kahden, ja nyt hän suorastaan ahmii vartaloani katseellaan. Olen kiihottunut saamastani huomiosta. Nousen terassin pöydän äärestä ja lähden viemään laseja ja tyhjiä pulloja sisälle mökkiin. Jari tulee sisälle perässäni, ja tarttuu yllättäen takaapäin rintoihini. Olen yllättynyt, mutta samalla kiihottunut, enkä osaa pistää vastaankaan. Jari puristelee rintojani ja painautuu minua vasten. Tunnen hänen kovan kalunsa vaatteiden läpi. "Sulla on ihanat tissit" Jari kuiskaa korvaani, ja tunnen kostuvani.. Kuistilta kuuluu askelia, ja Jari irrottautuu minusta. Mikko tulee sisälle, ja olen varma, että hän huomaa kiihottuneen olemukseni, vaikkei sanokaan mitään.
"Katriina jäi nukkumaan, mahtaa aamulla särkeä tytöllä päätä. Jäädään tänne sisälle, ulkona on jo vähän viileää", Mikko sanoo, ja istahtaa sohvalle. Jari istuu vastapäiseen korituoliin niinkuin mitään ei olisi tapahtunut, ja minä käyn hakemassa jääkaapista lisää juomia samalla kun yritän tyynnytellä itseäni. "Tuu kulta tänne mun syliin", Mikko kehottaa ja istun syliin selkä Mikkoon päin ja kasvot Jariin päin. Jari hymyilee minulle. Pojat keskustelevat autoistaan ja vaivun omiin mietteisiini pohtien äskeistä tapahtumaa Jarin kanssa. Ajatus Jarista rakastelemassa kanssani kiihottaa.. Samassa huomaan Mikon hyväilevän käsillään reisiäni. Kädet kulkeutuvat ylös ja hivelevät rintojani. Käännän päätäni ja katson Mikkoa kysyvästi, Jarihan istuu tuolissa vastapäätä minua, miksi Mikko hyväilee minua näin avoimesti? "Mitäs sanot jos toteutetaan se sun fantasia?" Mikko kysyy. Olen ensin hieman ymmälläni, stten muistan kertoneeni Mikolle fantasiastani, jossa kaksi miestä rakastelee minua yhtä aikaa. Ovatko Mikko ja Jari yhdessä suunnitelleet tätä!?
Mikko riisuu toppini ja rintaliivini ja puristelee rintojani. Jari katselee meitä, ja se saa minut villiksi. Nousen seisomaan ja Mikko riisuu hameeni ja stringini samalla hyväillen ja suudellen peppuani. Istun takaisin Mikon syliin täysin alastomana. Mikko työntää sormensa kosteaan pilluuni ja liikuttelee niitä taitavasti. Silloin Jari nousee tuolistaan ja tulee eteeni. Hän alkaa nuolla rintojani ja imee nännejäni, samalla kun Mikon sormet työskentelevät pillussani. Alan olla jo lähellä orgasmia. Silloin Mikko ottaa sormensa ulos ja Jari polvistuu lattialle ja alkaa nuolla pilluani. Jari on todella taitava. Hän liikuttelee kieltään klitoriksella ja työntää välillä sen aivan kosteaan vakooni. Mikko hyväilee samalla nännejäni ja en pysty enää pidättelemään itseäni, vaan laukean orgasmiin.
Jari nousee seisomaan ja riisuu shortsinsa. Hänen iso kalunsa seisoo kovana, ja ajatus tuosta kalusta sisälläni saa minut kostumaan entisestään. Nousen ylös Mikon sylistä, jotta hänkin voi riisua vaatteensa. Siirrymme minun ja Mikon parisänkyyn. Jari käy selälleen makaamaan ja otan hänen ison kalunsa suuhuni ja imen sitä. Mikko katselee touhuamme samalla itseään hyväillen. Hetken Jaria nuoltuani nousen hänen päälleen ja Jari työntääkin heti innokkaasti munansa kuumaan ja märkään vakooni. Ratsastan Jarin päällä samalla kun Mikko tulee viereemme ja otan Mikon kalun suuhuni. Neljä kättä vaeltelee vartalollani tuottaen lisää nautintoa. Mikko siirtyy taakseni ja arvaan mitä hänellä on mielessä. Hän alkaa hyväillä takapuoltani ja kaivaa jostakin esiin liukastetta. Mikko työntää ensin sormensa anukseeni. Keskeytän hetkeksi ratsastamiseni pystyasennossa ja kumarrun niin, että Mikko saa työnnettyä kalunsa anukseeni. Tuntuu aivan mahtavalta kun molemmat reiät ovat täynnä. Mikko työntelee munaansa ensin rauhallisesti, sitten hieman rajummin. Samaan aikaan Jari työntyy syvälle sisääni. Pian löydämme yhteisen rytmin. Tilanne saa minut aivan villiksi, kaksi kalua sisälläni! Tunnen, kuinka valtava orgasmi vavisuttaa kehoani, tämä on vielä upeampaa kuin olin osannut ikinä kuvitellakaan! Samassa Mikko laukeaa karjaisten sisääni. Hän nousee päältäni ja jatkan vielä villiä ratsastusta Jarilla, kunnes hänkin laukeaa syvälle sisääni. Nousen pois Jarin päältä ja makoilemme hetken kolmisin sängyllä. Jari lähtee aittaan nukkumaan ja käperryn Mikon kainaloon. Mikko silittelee hiuksiani ja sanoo "Taisit saada oikein kunnolla?". Hymyilen vastaukseksi. Kyllä todellakin sain!

1

13599

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Paula

      mutta taas naitiin perseeseen,
      ällöttävää.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nyt se syksy on sitten alkanut

      Esimerkiksi tänään sataa aamusta iltaan, ja nytkin.
      Maailman menoa
      75
      1220
    2. Olet nainen ollut vaikein rasti

      Eniten olet tunteitani myllännyt ja niitä kuluttanut, ja tuottanut. 🤔
      Ikävä
      82
      1137
    3. Kuhmolainen opettaja tuomittu vainoamisesta

      https://yle.fi/a/74-20248184 ”Kuusikymppinen kuhmolaisnainen piinasi naapureitaan lähes kahdeksan vuoden ajan. Nainen
      Kuhmo
      24
      1095
    4. Anteeksi J-mies

      Anteeksi että myötävaikutin siihen että rakastuit minuun, jota et voi koskaan saada. Viimeksi kun näimme ja katselimme t
      Ikävä
      129
      965
    5. Elämäni biisi -paljastus: Tänä lauantaina 26.9. nämä julkkikset istahtavat sinisille sohville!

      Katsotko Elämäni biisiä? Elämäni biisi on monen suomalaisen suosikki. Vieraslista lauantaina 26.9. tarjoilee vieraita m
      Tv-sarjat
      6
      918
    6. Riittääkö mahkut

      Kaivattuusi 🤭.
      Ikävä
      60
      854
    7. Mihin Asiakirjat ovat voineet kunnasta kadota???

      LUE kuinka verorahoja haaskattiin Yle: Ähtärin pandalaskelmat salattiin ja hukattiin - Satakunnan Kansa https://share.
      Ähtäri
      73
      724
    8. Mitä muuta on olemassa kuin lisääntyminen

      Jos mies ei pääse lisääntymään niin mikä hänen osansa elämässä on? mitä jää jäljelle? Hän on vain muiden palvelija kok
      Sinkut
      132
      682
    9. Ähtäri on taas TV: n ja radion ykkösuutinen

      Uusi podcast on julkaistu ja on nyt kuunneltavissa. Mot on tehnyt hyvää työtä! Mikko Savola ja kepu ei ota mitään vast
      Ähtäri
      50
      652
    10. Siinä kävi mies nyt niin että tämä ämmä muuttaa ulkomaille

      Vuonojen maa kutsuu, joten ei hätää. Et kuule minusta enää. 😂 Lycka till! Ämmä riittää.
      Ikävä
      80
      632
    11. Tilanteenne

      Onko tilanteenne tällä hetkellä hyvä?
      Ikävä
      48
      547
    12. Miten sinä voit?

      Kysytkö kukaan sitä sinulta? Olen huomannut, että jos kohtaa empaattisen ihmisen ja hän kysyy noin, saattaa padot murtua
      Ikävä
      90
      540
    13. Kerro kolme hyvää asiaa

      Kaipaamastasi ihmisestä ja lisää perään onko kaivattusi n vai m 😍
      Ikävä
      25
      512
    14. Minulla on ikävä Sinua kulta, rakas

      Olisitpa lähelläni, tarvitsen sinua ❤️
      Ikävä
      36
      495
    15. Suomen 4. seksikkäin mies Miika Nousiaisen tilalle - Pitääkö olla huolissaan palaa tv:seen

      Suosittu keskusteluohjelma tekee paluun. Tällä kertaa panelistina ei jatka enää Miika Nousiainen, vaan hänen tilalleen t
      Suomalaiset julkkikset
      11
      490
    16. haluatko lopettaa

      ihan lopullisesti
      Ikävä
      110
      485
    17. 43
      477
    18. Moottoripyöräonnettomuus

      Mopomiitissä tapahtunut onnettomuus ja uutisointi. Ajoradan ylityksen vaarallisuudesta ei mitään uutisointia. Ei myöskää
      Alajärvi
      40
      448
    19. voi luoja kun uskaltaisin

      laittaa viestiä sinulle...
      Ikävä
      19
      446
    20. Ketä sinä sittten

      Rakastat?
      Ikävä
      33
      405
    Aihe