Näkijät apuva!

Hei!Minua kiusaa henkisesti eräs tuttu mieshenkilö,pääsenkö hänestä eroon.Aina tuntuu iskevän heikkoon kohtaan.Vihaako hän minua vai onko jotain muuta?Näkiskö joku pienen pilkahduksenkin,toivon kipinän,mistä on kyse.Kiitos jos näette.
1147
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

..toiminnan takana on tapahtumat 18-20 vuoden takaa. sitä, onko se mahdollista, en tiedä, se vain on näkemykseni asiaan.
katkera, väärinymmärretty, jostain syystä, ja purkaa sen sinuun.
väärinkäsitys.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tilulilu kirjoitti:

Hei!Minua kiusaa henkisesti eräs tuttu mieshenkilö,pääsenkö hänestä eroon.Aina tuntuu iskevän heikkoon kohtaan.Vihaako hän minua vai onko jotain muuta?Näkiskö joku pienen pilkahduksenkin,toivon kipinän,mistä on kyse.Kiitos jos näette.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu