ja tarjalla ei tätä tule koskaan olemaan.
videolinkissä lavalla kävelee taskukokoinen puolisokea laulava naisjumala. ja energiaa virtaa aina kotisohvalle asti.
http://www.youtube.com/watch?v=rsryGFw_H4M
videolinkissä lavalla kävelee taskukokoinen puolisokea laulava naisjumala. ja energiaa virtaa aina kotisohvalle asti.
http://www.youtube.com/watch?v=rsryGFw_H4M
Vastaukset 9
Vanhimmat
Lumoava, ihana TT sääli jollet pidä. Ei ole pakko, kuuntele muuta. The Tarja menee omia polkujaan ja me oikeat TT-fanit seuraamme perässä , myös kuunnellen entisiä NW-biisejä whith TT. Ei voi mitään
NW ei oo sama kuin ennen, MUTTA TT ON KUIN ENNEN JA NYT JA EDELLEEN.
tarkoitit kai et sinä, "Alone".....
Niin täällä myös yksi ja Tarjan ja poikien loistavan levyn tällä hetkellä n. 27000 ostanutta kuuntelijaa. Kun hyvän löytää, siitä ei vaan luovu. Hyvä Tarja ja loistavat levyntekijät!
...Joulupukilta saamani DPP poppicd:n Tarjan huikeaan MWS:n. VOI ETTÄ TEIN MAAILMAN PARHAAN VAIHTOKAUPAN!
Innoissani unohdin naiset, jotka ovat olleet mukana levynteossa sekä konserttikiertueella. Kiitos kaikille ihanasta kuuntelunautinnosta!
Anastacia on ihan ok, mutta eri sarjaa eri sarjaa ei voida verrata niin eri tyyppisiä laulajia. Eikä varmaan tule TÄTÄ karismaa Tarjalla olemaankaan , koska hänellä on IHAN OMA USKOMATON MAAILMANTÄHDEN KARISMANSA ja uskomaton voima, joka näkyy hänen liikehdinnässään ja ylväässä ryhdissään. Hänen ei tarvitse keikkua lavalla hän voi vain seisoa ojentaa kätensä ja avata suunsa ja antaa ihanan äänensä vyöryä ulos.
hän ei ole joutunut taistelemaan paikkansa eteen kuten muut artistit show bisneksessä. hän vain pääsi tuomaksen bändiin ja toisten siivellä oli 9 vuotta. siis hyvä laulaja hän on sitä en kiellä mutta häneltä puuttuu se ultimaattinen taistelutahto ja stagella tarja on pehmeä. kansa vaatii sankareita ja tarja on liian pehmeä siihen roolin. tarja on se yksinäinen linnan neito siellä tornissa joka odottaa uljasta prinssiään. mutta kun se prinssi eli marcelo ei edes osaa tehdä tarjasta todellista tähteä.
toivon todella että tarja tekee celine dion tyyppistä tyylikästä materiaalia sisältävän pop albumin klassisen orkesterin kanssa ensi kerralla mustassa silkki asussa. se voi avata tarjalle isot areenat. tuo poison lelurokki on lähinnä naurettavaa musaa diivan esittämäksi. siis kuinka aristokraattinen diiva esittää jotain kasari pippeliheviä?????
jonka pahan voima kapuli on saanut käännytetyksi pimeän puolelle ja nyt tämä tyttö on sadeasussaan haahuileva Tarja Vader joka heluttaa milloin keltaista ja milloin punaista laser-mikkiään.
taitaa heilutella kapulin kahvinväristä nahkamikkiä ja pysyäkin pahan pauloissa...