Mistä hermeliinikanille uusi koti?

Pitovaikeuksien vuoksi joudumme luopumaan perheen rakkaasta hermeliinikani uroksesta. Annetaan siis ilmaiseksi häkkeineen ja tarvikkeineen musta uros, synt. 8/2002. Espoossa!
4161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kanista kiinnostuneet voivat myös soittaa 050-3760232/Mari.

Äänestä

Kanista voi myös soitella 050-3760232/Mari

Äänestä

Kanista voi myös soitella 050-3760232/Mari

Äänestä

minkälainen se kani on? ja kuinka iso sen häkki on? kiitos jos vastaat!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Marile kirjoitti:

Pitovaikeuksien vuoksi joudumme luopumaan perheen rakkaasta hermeliinikani uroksesta. Annetaan siis ilmaiseksi häkkeineen ja tarvikkeineen musta uros, synt. 8/2002. Espoossa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu