Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Arvostele kokoni !!!

Onko mulla liian pieni / sopiva ?
http://www.geocities.com/jean_natalie01/pics.html
168187
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Ei millään vittuilumielellä mutta aika pieni sulla kyllä on...

Äänestä

Kyllä tolla pärjää. On niitä isompiiki. Laihduta toi maha pois, nii peniski näyttää isommalta. Miks haluut laittaa penikses kuvii nettii? Ei mua vaan kiinnostais

Äänestä

Vittu että näytät seksikkäältä valkoset tennissukat jalassa ja raidalliset pikkuhousut nilkoissa. Etkö malttanut ottaa ees niitä pois, jos munas oli pakko saada nettiin.

Äänestä
  • perskeles toivottavasti ei omaa kuvaa ilmesty nettiin

    Äänestä

  • turbo kirjoitti:

    perskeles toivottavasti ei omaa kuvaa ilmesty nettiin

    Pyysit vastausta: Oma mielipiteeni on että sulla on suhteelisen pieni, pituutta ei juurikaan ja aika ohutkin näyttäis olevan. Luulempa silti tuollakin pärjäävän, jos olet hyvä suuseksissä.
    Olen kyllä nähnyt ja kokeillut pienempiäkin elikkä ei syytä vaipua epätoivoon.
    Itse ottaisin kyllä isommalla varustetun kaverin. Minulla kun pimppa sitä mallia mikä ei säikähdä isomppakaan patukkaa.
    Hyvää jatkoa sinne :) Mira

    Äänestä

...kyllä,pieni on.Mua ainaki v****tais suunnattomasti jos oisin "koukannu" baanalta satunnaisen kulkijan ja housuista paljastuis moinen "mela"...

Äänestä

Pieneltähän tuo näyttää kuvassa.. Mutta paljon tuolla on oikeesti mittaa?? veikkaan jotain 13cm. Eli kaiketi ihan keskiverto peli..

Äänestä
  • kyllähän toi kieltämättä kovin pieneltä näyttää mut eikohan silkin pikkusel jotain aikaseks saa jos vain osaa käyttää mut ei tosin mitään mahti orkkuu

    Äänestä

...ei vaikuta oikeen hyviltä kuvilta. Ainakin tossa kuvakulmassa näyttää pienemmältä kuin omani(17). Paljonko muuten on mittaa?

Äänestä
  • ihan sopiva se on . eihän se ole koosta vaan taidosta kiinni ja miten sitä käyttää.

    Äänestä

olet varmaan tuollaisen palautteen jälkeen tyytyväisen että laitoit kuvasi nettiin, tosin joustain kuvakulmista kalu näyttää isommalta tai pienemmältä vaikee sanoo että oliko tuo illuusio pienestä kalusta.

Äänestä
  • Se onki sit toinen juttu, että kannattaako näiden "naisten" juttuja ottaa tosissaan :)

    Äänestä

Outille terveisiä, että hyvä se on ;)

Äänestä

Oot aika ihana....nam.

Äänestä
  • sinäkin ihastut...

    Äänestä

No sä oot aika säälittävä ku pitää laittaa kuvia nettiin ja pyytää ihmisiä arvostelemaan omaa vehjettä. Mitä v***ua sillä on merkitystä mitä ihmiset sanoo??
Ota aamulääkkeet huomenna niin voit olla rauhassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Gallup kirjoitti:

Onko mulla liian pieni / sopiva ?
http://www.geocities.com/jean_natalie01/pics.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu