niin ettei oo väliä...pommeja ilmaan ja paljon...eikä varmaan pommitukset lopu ennen aamu kuutta....eipähän heikko helanen ja larasen heuli pääse nukkumaan ;)))
huomenna ryskätään
ampuja
4398
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Haluat sitten kaikille kuuluttaa, että olet idiootti.
että korttelit raikuu. Pommit vain isonee aamukuutta kohti. RUHHAHHAAAA! eläkeläiset ja kukkahatut
Sillä tavalla nopeutat parhaiten ilotulitteiden täydellistä kieltoa. Alunpitäenhän homma meni niin, että vuoden vaihtumista juhlistettiin muutamalla raketilla. Nykyään taliaivot pyrkivät tekemään niillä mahdollisimman paljon kiusaa ja harmia. Se on hyvä. Heräävät lainlaatijatkin viimein toimimaan. Uskon että tämän vuoden kokemukset Ruotsissa ajoivat asiaa paljon eteenpäin. Toivottavasti tekin idiootit mokaatte tänä vuonna mahdollisimman paljon.
Huomenna alkaa sellainen paukutus että Hitleriäkin heikkottaisi ;) on paukkuja mulle 80 egen eestä... Että ei sota lopu kesken ;)