Homot äänesti demareita, kun niille annettiin lasten suojaksi tarkoitettu avioliitto jonka arvokkuus perustui eritysiasemaan. Tulevaisuudessa nämä arvottomien avioliittojen avioerolapset äänestävät demareita. Demari ei välitä lapsista. Lapsilta on helppo viedä ja valehdella välittävänsä jostakin homoista. Kyllä aikuinen homo pärjää ilman avioliittoakin, mutta moni pieni lapsi sattaa kuolla tai hänen elämänsä voi muuttua kelvottomaksi. Mutta ei joku ´demari siitä välitä. Tulihan se elintarvikevirasto. No ovat ainakin rehellisiä.
Olemassaolo perustuu paskaan
matemaatikkonn
1129
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Minä olen porvari ja homo.Olen ylpeä kokoomuslainen homo.Meitä on muuten tosi paljon.Ota yhteyttä.Sinäkin pääset mukaan meidän "klupi-iltoihin".Siellä muuten "paska haisee ja panjot soi".Kaikki on kaikkien kaa.Siellä ei ujostella.
Ps.Suutuin uudenvuodenaattona meidän kokoomuksen homojen saunapileissä sille Tampereen Kimmolle.(Siis sille joka törmäilee autollaan vaarallisesti.)
Oli hiukan kännissä ja sanoi että minulla on hevosenhampaat juuri kuin oli sen letku suussa.Sylkäisin sen letkun välittömästi pois ja sanoin että en ime enää sinun letkua, etsi uusi heila.