0-50km/h

kestää normi autojonolta kiihdyttää 16 sekuntia!
Kellotettu tänään Helsingissä n. 17.30.

Vielä ihmetellään miksi on ruuhkia...
1203
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

koittanut päästä 30 sek paremmalle puolelle...nuohan jo hurjastelivat! tsottsot...

nautin kun valot vaihtuu ja alan sitten rööki toisessa kädessä ja kännykkä toisessa kädessä räpeltämään vaihdetta päälle valojen jo oltua 10 sek vihreinä. kun saan vaihteen päälle on torvet jo soineet mutta minnekäs mulla kiire, mähän olen se jolla ei ole kiire eikä minnekään pidä mennä. sitäpaitsi hitaasti ja harkiten ajaminen on turvallista sanokoot muut mitä sanoo.

piste. mä olen aina oikeassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Automiäs kirjoitti:

kestää normi autojonolta kiihdyttää 16 sekuntia!
Kellotettu tänään Helsingissä n. 17.30.

Vielä ihmetellään miksi on ruuhkia...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu