Sinisilmäiset vaaleat naiset, joilla on hieman pisamia kasvoissa, sekä vaaleat tai vaalean ruskeat hiukset ja sirot kasvon piirteet koskettavat eniten sydämeen ja saavat hymyilemään.
Jos täl naisella olis vielä kiltti ja hyväsydäminen luonne, niin tekisin kyllä mitä vaan saadakseni hänen jotain rupeaisin vaikka perse malliksi.
Jos täl naisella olis vielä kiltti ja hyväsydäminen luonne, niin tekisin kyllä mitä vaan saadakseni hänen jotain rupeaisin vaikka perse malliksi.
Vastaukset 20
Vanhimmat
itteni vai sun puolesta... :o
se sun istuinkalustosi?
Mun elämässä ei ole mitään häpeämistä. Teen parhaani tai kuolen yrittäessäni sitä, joku päivä kuolen kuitenkin vaikka en parastani olisi yrittänytkään. Se on oleellista.
jokainen kuolisi onnellisena.
Onnellisena voi kuolla kukaan, joka näin väittää ei ymmärrä kuolemaa, koska ei ole ikinä käynyt lähellä sitä ja sen pohjatonta epäoikeudenmukaisuutta, julmuutta. Toisaalta kuolema on kaikkein tasa-arvoisin asia maailmassa. Edes rikkaimmat mahtavimmat, älykkäimmät, kauneimmat eivät pääse kuolemaa pakoon.
Paras mitä voi toivoa ja mihin pyrkiä on, että kuolee tyynen rauhallisena pois. Oman elämäntehtävänsä 110% täyttäneenä on helppoa kuolla rauhallisesti.
Tuo oli siis sillä selvä. Sydämesi ei siis sykikään enää punatukkaisille :D
ja hyväsydäminen häntä kohtaan? Ehkä onkin kiltti jos annat mahdollisuuden näyttää ne puolet.
etehen tuo. Yleensä molempien tulo puoliväliin vastaan on tuloksekkainta. Jos lähestyminen on yksipuolista, toinen saattaa luovuttaa, ei enää usko, jaksa. Minä miettisin tapaa saada asia jotenkin etenemään, jotkut asiat toimivat, jotkut eivät (ole tähänkään asti) toimineet.
Onnea...
vähän rapsuttaisin... ;)
..jos on parkkiintunut nahka:)
talikolla...:( jospa hellästi silittelisin... ;)
vaan kutita
*pieni höyhen kädessä* ;)
Kykenen olemaan kultainen ja lämmin jos joku painaa oikeesta napista.
autettava siinä oikean napin löytämisessä? Sittenpä ehkä se pisamanaamakin näyttäisi sulle sen oman oikean nappinsa. Kuulostat siltä että toisen olisi tehtävä kaikki työ, sinä korjaisit hedelmät.
on ruskea, kova ja maistuu hyvältä.
isommalla sulalla 10 minuuttia kiduttaa:)
Onkos sun elämäs kiinni naisten hiustenväristä :)
Jos se hyväsydäminen sattus oleen vaikka joku harmaapäinen tai joku muu kuiteski ku vaalee :D
Enemmän se on kiinni silmien väristä siniset tähti silmät voittaa kaikki. Tottakai voin olla tummankin kanssa, mutta hän ei koskaan saa yhtä isoa osaa minusta kuin vaalea sinisilmä neito.
Kumpi on tärkeämpi, hyvä kroppa vai kauniit kasvot? Itselläni on sirot kasvot, ja monesti olen kuullut niistä kehuja. mutta en vartaloltani en ole kaunis. En ole ylilihava, mutta kasvoihini verrattuna kroppani on aivan hirveä. Katsooko miehet ikinä kasvoja? Vai ainako vain kroppaa? Olen muuten siro, ja kaunispiirteinen,mutta tuo vyötärö on tässä hieman venähtänyt... :P