Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Posliini

on luonnoton kapistus.

Pi.lu tarvitsee ympärilleen karvoituksen, jota voi toki siistiä ja slipsiä.
93446
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

on lätty, joka inhottaa fiksuja miehiä. Pornoelokuvien suurkuluttajat läähättävät posliinin äärellä.

Äänestä
  • Ns. posliinihan on nimenomaan pornoleffojen tuote. Siellä on pakko keksiä kaikki mahdollinen ja mahdoton, jotta kauppa käy. Kun normaali seksi ei riitä, niin sitten perseseksi, eläinseksi, lesboilu, homostelu jne. Posliini kuuluu tähän samaan kategoriaan.

    Kun mikään ei riitä.

    Äänestä

  • Antiposliinimies kirjoitti:

    Ns. posliinihan on nimenomaan pornoleffojen tuote. Siellä on pakko keksiä kaikki mahdollinen ja mahdoton, jotta kauppa käy. Kun normaali seksi ei riitä, niin sitten perseseksi, eläinseksi, lesboilu, homostelu jne. Posliini kuuluu tähän samaan kategoriaan.

    Kun mikään ei riitä.

    sinähän sen sanoit,joo kun meille kansalle ei mikään riitä.ps posliini on sievä miehillä että naisilla

    Äänestä

kun kiksii, niin on kuin sikaa panis.

Äänestä
  • noin on. :))

    Äänestä

ällöttää, niin posliini nainen.

Äänestä
  • AINOA siisti ja hyvännäköinen vaihtoehto.
    Karvapehko kuuluu kyllä "oranki"-osastoon.

    Äänestä

  • on kuitenkin kirjoitti:

    AINOA siisti ja hyvännäköinen vaihtoehto.
    Karvapehko kuuluu kyllä "oranki"-osastoon.

    on luonnoton vaihtoehto.

    Äänestä

kyllä sinäkin totut posliiniin se vie vain jonkun aikaa. koeta kestää tämä väli vaihe.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Oikea MIES kirjoitti:

on luonnoton kapistus.

Pi.lu tarvitsee ympärilleen karvoituksen, jota voi toki siistiä ja slipsiä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu