Taas pitäis viedä auto katsatukseen ja katselin katsastushintoja ---> http://www.katsastushinnat.fi/kalleimmat.php
Milläköhän perusteella Oriveden katsastusaseman hinnat ovat kalleimmat Pirkanmaalla ja top 20 koko Suomessa. Palvelu ainakin kyseisellä asemalla on huonointa mihin olen missään katsastuskonttoreilla törmännyt. Ja tuskin heidän vuokrakulunsakaan kovin korkeat on verrattuna muihin Pirkanmaan yrityksiin. Mutta tottakai sama vanha totuus tässäkin kuin kaikissa muissakin tuotteissa, ei se oo tyhmä joka pyytää vaan se joka maksaa. Minä kuitenkin katsastutan autoni Tampereella kun sinne kuitenkin on asiaa, toivottavasti moni muukin tekee niin.
Oriveden katsastus
kallein!!!
3
504
Vastaukset
- Anonyymi
Rovastinkankaalla . juho saramäki aivan asiatonta käytöstä . EIKÖ sitä pikku nappulaa saada pihalle. luulee olevansa pikku hitler. EI lainkaan mitään käytöstapoja. vanhemmille ihmisille. jumalauta sentään....
- Anonyymi
kankasalla A katsastuksessa kanssa on toinen eli tumma buddha joka löytää uudestakin autosta vian, esim päiväajovalot väärin suunnattu, ommuuten äijä.
- Anonyymi
Ehken ei nimeä kannata sanoa ääneen . pikku paska se silti on . menkää ihmiset k1 katsastukseen , siellä on kunnon palvelua.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä841646Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2691551Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava2711288Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1691262- 56877
- 66854
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em65843Miksi mies tuntee näin?
Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui40831- 40817
Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤44791