Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Sukkahousuista siveysvyö

Tyttökaverini on lähdössä illalla viettämään tyttöjen iltaa. Ajattelin ehdottaa hänelle sellaista että pukisi sukkahousut jalkaan ja teippaisin ne vyötäröltä kiinni ilmastointi teipillä ikään kuin siveysvyöksi. Pienemmät tarpeet onnistuu tekeen siitä lävitsekin, isommassa on jo haastetta. Kotiin tullessa pitäisi kuitenkin sukkisten olla ehjät ja teippi edelleen vyötäröllä.
11034
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tosi typerä idea. joka miehellä on kotonaan ilmastointiteippiä. Voihan se repiä sen sun laittamas pois ja riisua sukkahousut ja naiskennella ja sitten pukea ne takaisin ja teipata uudella teipillä.
Millanen akka sulla muuten on kun et voi luottaa siihen. Taidat olla melko skitso jos tuollaista rupeet värkkään. Mikään ihmissuhde ei toimi jo on tollane mustasukkanen , luulotautinen ukko.
Et sä omista sitä akkaas. Luota siihen ja anna mennä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


iltaa odotellen kirjoitti:

Tyttökaverini on lähdössä illalla viettämään tyttöjen iltaa. Ajattelin ehdottaa hänelle sellaista että pukisi sukkahousut jalkaan ja teippaisin ne vyötäröltä kiinni ilmastointi teipillä ikään kuin siveysvyöksi. Pienemmät tarpeet onnistuu tekeen siitä lävitsekin, isommassa on jo haastetta. Kotiin tullessa pitäisi kuitenkin sukkisten olla ehjät ja teippi edelleen vyötäröllä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu