Mitä tarkoittaa jos miehet sanovat, että antaa sperman tulla paperille (kun siis vetävät käteensä)? Tarkoittaako se sitä, että on jokin paperinpala esim. lattialla ja mällit lentävät siihen, vai että "sieppaa" mällit suoraan siihen paperinpalaan, joka on vaikka kädessä? Miten se sieppaus sitten tarkallen ottaen tapahtuu? Entä jos naisenne runkkaavat teidän kaluanne, mutta eivät ota mällejä suuhun, niin millä tavalla homma hoidetaan loppuun, tai siis mitä spermalla tehdään?
Mitä tarkoittaa...?
ihmettelijä.
62590
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
mikä on perma? ja mika on malli? ups meinas kaakao polttaa pehmoleluni, kun just heräsin päiväumilta!
Jos kerran olet noin avuton, niin annapas kun setä neuvoo. Jos runkkaat itse ja haluat ettei spermaa ole ympäri asuntoa, niin taita talouspaperi kaksinkerroin ja sitten jonkin verran päätä 90:n kulmaan pysäyttämään sitä valtavaa tuloa varten. Sitten vaan paperi tulokohdan lähelle ja kaikki on siinä paperilla. Ja sitten paperi vaikka vessaaan.
Toinen juttuhan on jos se vaimos runkkaa sua, niin onhan teillä riisuttuja vaattaita jotka menee Kuitenkin pesuun, niin miksi niitä ei voisi käyttää? Meillä jokaisen runkun jälkeen Kalserit käteen ja siivotaan sotku: suosittele !
...jos ei naista saa tai jaksa iskee eikä pumpattavaa barbaraakaan oo tarjolla, niin mies usein turvautuu käsityölehteen, kuten Playboy tai Hustler. Jos hän on siisti, hän ottaa esim talouspyyhkeen tai vessapaperirullan valmiiksi jos jotain sattuu tulemaan. Jos hän on epäsiisti, hän pyyhkii vaimon kylpytakkiin tahi päästää matolle.
Tosi onon
Siitä paperista kannattaa tehdä tötterö, niin onnistuu helposti.
Minä aijemmin runkkasin siinä asennossa et paperille mällit. Nykyään makuultaan kun on nautinnollista ja kun yksin muutin nii runkkaaminen lähteny ihan käsistä. 5 kertaa yleensä päivässä ja sit jos 2 -3 päivää on runkkaamatta (usein ryyppyputken takia) niin munia pakottaa aivan vitusti ja on kosketusherkät. Ja sit kun laukeaa tulee ihan paksua ja kuohkeaa valkosta tavaraa ja lentää kauan. Pallit on tottuneet usein tyhjentymään, et sperman tuotanto on ainakin meikäläisellä runsaampaa. Ai että! Tekopimppiki on sängyn alla joskus ku panettaa mut pilluu ei vaan saa nii se hoitaa homma. Oxana pussy and ass. Oijoi.