Aina vaan kaloja.. nyt loppu, haluan ihanan huumorintajuisen Jouskarin, jonka kanssa ajatellaan positiivisesti ja porskutetaan menemään!!!! mistä löydän Jouskarin kuinka saan sen huomion.. no ok. vaakana saan varmasti sen huomion, hih!!
Vaakatar haluaa Jousimiehen
4
1036
Vastaukset
- jostakin kumman syystä
jos kus aikoinani vaakamieheen törmäsin, rakastuin vihastuin petyin ja tulin henkisesti pahoinpidellyksi... kummallinen tarve haluta pitää varalla muijia ja jokaiselle oma puhelin tai puhelimet äänettömällä kotona oloajan... kun olin töissä haalasi kylkeensä muita.. minuun se ei luottanut mutta liekkö ihme jos salaa kokoajan piti muita...sänkyhommat meillä sujui ihanasti kun tulin kotiin takapihalta lähti taksi.
jouski-74 vaikka trefipalvelusta ja vakkana sun pitäs sopii joukarile hyvin
- Puntar
Olen vaakanainen ja tällähetkellä seurustelen jouskarin kanssa. Aluksi meni jalat alta ihan vaan ihastumisen tunteessa, mutta nyt on arki astunut elämään. Olen laittanut jo plussia ja miinuksia paperille, sillä tämä suhde ei toimi. Meillä on hyvin paljon erilaiset historiat edellisistä suhteista, jotka osaltaan vaikuttavat asiaan. Tämä nyt on vaan minun kokemus tästä yhdestä jouskarista. Hän ei liiemmin omaa mitään käytöstapoja. Ei kohteliasuutta eikä hienotunteisuutta. Hänessä on monia raivostuttavia piirteitä, mutta niinhä on minussakin. Jos joku asia ei mene niinkuin hän haluaa, niin se on välittömästi yhteys poikki häneen. Ja joudunkin soittelemaan hänen peräänsä, vaikka se on vastoin minun luonnettani. Olen joutunut luopumaan monesta ihanasta asiasta hänen vuokseen tämän suhteen edetessä. Hän on epäluuloinen, sillä joudun useinkin selittelemään tekemisiäni. Emme ole vielä vuottakaan seurustelleet ja näin käy. Luulen ettei tämä suhde näe enää toista vuotta, tosin minussakin on ne omat raivostuttavat piirteeni. Mielenmuutokset etupäässä, sillä olenhan tasapainoilija kaikessa mihin ryhdyn. Jouskareista sanotaan, että ovat huumoripitoisinta seuraa kaikista merkeistä, mutta se ei pidä paikkaansa tämän jouskarin kohdalla ainakaan, vaikka hänen omasta mielestään kyllä. Tämä jouskari ei ikinä myönnä virheitänsä, eikä ole ikinä väärässä. Ei jousta, kun pitäisi. Onhan hänessä hyviäkin piirteitä, hän tukee minua ja on auttamassa aina tarvittaessa, mutta se ei ihan riitä onnelliseen parisuhteeseen.
- JousimiesMies
saat olla rauhassa, ei enää ikinä vaakanaista.
Onneksi ei päästy alkua pitemmälle, kun erotin jo sen kurttuotsaisen, jahkaavan ja omasta mielestään niin "kauniin" törpön.
En ole vielä kaunista vaakanaista nähnytkään. Pysykää tästä jouskarimiehestä kaukana, tervetuloa kaikki muut ........ odotan, hehe heh.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 144403
Taas syytöntä illlllkkaa rangaistiin
Niin se vain paha saa palkkansa ja rääsyämiselle ja räkimiselle laskettiin hinta. Ottaisi nyt tuo onneton lusikan kauni831672Asunnottomuus lisääntyy
Petteri Orpon hallituksen leikkaukset ihmisoikeusjärjestö Amnestyn syynissä. Jokaisella on oikeus omaan kotiin. Jopa työ2651516Kadun transhoitoja - Suomalainen dokkari kertoo yhden ihmisen tarinan: "Miks oon ikinä..."
Mielenkiintoinen dokkari tv:ssä. Sametti poistatti rintansa, kohtunsa ja munasarjansa ja eli vuosia miehenä. Pitkään pä731485Vähemmän metsien hakkuita, enemmän sähköautoja
Siinä ilmastopaneelin neuvot tiivistettynä kuinka Suomi saavuttaa ilmastotavoitteensa. https://yle.fi/a/74-20155596 "S2411365Sun ajatttelu tuo vaan julmuutta mut kukaan muu nainen ei voi korvaa sua
Mut sun ajattelu saa mut itsetuhoseks ja uhmaan lakiakin😭😭💀 Se väärinymmärryksen määrä on käsittämätöntä. Helpottais121140Olen rakastunut sinuun mies edelleen
Meidän yhteys on jossain ihan muualla kuin netissä, muistetaan se. Kaunista päivää sinulle 😍1341100Sulle on tullut
Viesti mesessä, tietääkseni. Olis ihan kiva saada vastauskin sulta, kaunis nainen😊 Mieheltä1041079- 931034
Minä pyydän,
jos yhtään minua haluat, näytä se jotenkin. Kosketa tai sano jotain joka rikkoo rajoja. Ota vaikka olematon roska hiuksi651013