siis onko teillä kellään kokemuksia naisen ejakulaatiosta? sain tietää siitä ekan kerran ku katoin sinkkuelämää ja etin sit netistä tietoa, mutta omaa kokemusta ei siis oo, vaikka oishan se ihan kiva... miten siis?
Ejakulaatio
justasking
56430
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Toi -höh- ei anna oikeata kuvaa naisen ejakulaatiosta. Se ei todellakaan tarkoita sitä että on märkä, ainahan nainen on märkä kiihotuttuaan. Naisella ejakulaatio on samanlainen "syöksy" kuin miehellä, virtsa-aukosta suihkuaa nestettä. Tämä usein sekoitetaan pissaamiseen, mutta ei todellakaan ole sitä. Minä olen ejakuloinut silloin kun aloitin klitta orkut masturboimalla sekä vain ja ainoastaan yhden miehen kanssa olen kokenut sen. Mutta nyt en ole enää vuosiin, mutta toisaalta en sitä kyllä kaipaakaan - jonkinlainen kiusallinen kuitenkin.
Oot oikeassa, höh-nimimerkki ei tiedä asian oikeaa laitaa.Itse kokemusta ejakulaatiosta vain 2kertaa, mutta en kaipaa sitä minäkään-enemmän kiusallinen kuin ainakaan itseäni viehättävä tapahtuma.
kiihottavaa kun nainen ejaculoi. Ueimmat naiset eivät ejaculoi näkyväsi. tässä linkki jotta kysyjäkin ymmärtää mistä on kyse. Toiset voivat olla feikkiä eli pissaa mutta on siinä aitoja märkiä orgasmejakin. Harmi vain että naiset ajelevat niitä superseksikkäitä (varsinkin tummia häpykarvojaan) beibi bussyksi. En ymmärrä miksi paljas pimpero innostaa samalla tavalla kuin luonnollinen karvoitus. Häpykarvoitus on hyvin seksikäs, älkää hyvät tytöt ajelko niitä karvoja vain siksi että typerä buumi sattu oleaan muodissa.
http://www.pussy.org/movies/squirt/thumbs/
http://youporn.com/watch/10053
http://youporn.com/watch/17532
Ejakulaationeste tulee virtsaputkesta eikä emättimestä.