Olin eilen vähän viihteellä sinisoidussa ja kuinkas ollakkaan tapasin soman noin 30v naisen. Pyörähdeltiin tanssilattialla baarin sulkemiseen asti. Nooh, arvaattekin varmaan että saatille pääsin ja yöksikin. Lajolle. Tuli vaan mieleen että onkohan kyseessä sama nainen kun täällä kirjoittaa nimimerkillä yh-lajo tai jotain sinne suuntaan. En kyllä tiedä oliko tämä nainen yksinhuoltaja vai ei, mutta digiboxia ja laajakuva-tv:tä hällä ei ollut :)
Ps. Jos näet tämän niin kiitos! Kivaa oli! Otetaan joskus uusiksi kun nähdään.
Ps. Jos näet tämän niin kiitos! Kivaa oli! Otetaan joskus uusiksi kun nähdään.
Vastaukset 2
Vanhimmat
mä kuule luulen et toi yh-lajo ei ole edes nainen..must tuntuu et se on joku päästä vigsahtanut mies(poikanen).....jolla ei varmaan ole käynyt tuuri päästä edes saatille jonkun yh-äidin luo lajolle...siitä katkeroituneena sen nikin ottanut...näin mun mielestäni..
Nyt kun on ollu puhetta niistä lupatarkastajissa niin ovat pistäneet telkut komeroon. Lupamaksun hinnalla saa yhtä toista muutakin tähdellisempää, kuten meikkejä ja verkkosukkia. Yh:t Lajolla miettii tarkkaan mihin rahansa hassaavat. Ja voihan olla , että pikku Santtu tarvii uudet kurahousutki tarhaan