Heippa!!
Millaisia kokemuksia on vaa'an ja oinaan suhteesta, toimiiko noin niin kuin yleisesti!? Ylipäänsä mitä yhteistä vaa'oilla on?!
Millaisia kokemuksia on vaa'an ja oinaan suhteesta, toimiiko noin niin kuin yleisesti!? Ylipäänsä mitä yhteistä vaa'oilla on?!
Vastaukset 4
Vanhimmat
Yleisesti toimii mainoisti vaikka vaaka ja oinas ovat toistensa vastakohtia luonteenpiirteissä mutta vastakohdat täydentää toisia!! mun kohalla suhde toimi hyvin!! iske siis kiinni vain!! ;)
Oinas ja Vaaka sopivat todella hyvin toisilleen. Tätä toitotetaan useassa horoskooppikirjassa yms, ja hyvällä ystävälläni on kokemustakin:)
He ovat loistava ja lähes täydellinen pari.
Oma ystävyyssuhteeni toimii ainakin erittäin hyvin, parisuhteesta en sitten tiedä mutta eiköhän se toimi niin tosiaan ainakin kaikki horoskooppikirjat kertovat kyseisen parin sopivan toisilleen juuri siksi että vastakohdat täydentävät toisiaan.pieniä ongelmia on syntynyt kun toinen on kiinnittänyt liikaa huomiota toisen vastakohtiin mutta niistäkin on selviydytty jo useamman kerran. Että jos parisuhteen toimivuutta mietit ei ainekaan horoskooppien puolesta pitäisi olla mitään ongelmaa.
12. vuosi menossa vaaakamieheni kanssa. Eipä silti, kriisejäkin on ollut...mutta niistä ollaan selvitty YHDESSÄ. Vastakohdat todellakin täydentävät toisiaan oinaan ja vaa'an suhteessa.
Yhteistäkin on; molemmat haluavat vaihtelua, pitävät hauskanpidosta, ihmisistä ja kaikesta uudesta ja jännittävästä. Vaakamiehessä ihaninta on naisen huomioonottaminen eli halu pitää naistaan kuin kukkaa kämmenellä. Kehuja tulee siis ihan kiitettävästi, ei tartte onkia! Mutta kyllä vaakakin kaipaa paljon vastaavaa. Muista kehua ja paljon!!!! Loppujen loputtua, mitä kauemmin vaaka ja oinas ovat yhdessä, tuntuu että niitä vastakohtia on aina vaan vähemmän...Mutta ei tässä sentään samanlaisia tuulipukuja lähdetä ostamaan, heh heh!