Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

kateelliset naurattaa :)

Minua sitten jaksaa naurattaa kaikki "ei niin isomunaiset miehet", jotka jaksaa olla kateellisia mun kalulle.
Naisia baarissa riittää ruuhkaksi asti, koska minulla on isomunaisen miehen maine.
Moni kaveri tuleekin katkerana kännissä tilittämään oman kalu pienuutta ja syyttävät minua kun nappaan yleensä parhaat naiset itselleni tanssilattialta.
Usein olen kuullut toisten miesten väittävän, et kullin koolla ei ole väliä yms.
Jos näin olisi, niin miksi juuri minä saan baarissa jatkuvasti kutsuja jatkoille upeilta naisilta?
En edes ole ulkonäöltäni mikään Mr.Suomi tyyppinen, vaan ihan tavallinen jannu...
Ai niin, ja se kalun koko on yhtään liioiteltuna 23cm.
71680
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

niinhän me kaikki netissä..

Äänestä

Voi luoja miten tyhmä ukko!
Naiset puhuu kyllä miesten kalujen koosta(ei vakituistensa yleensäkkään,mutta panojensa)
mutta IKINÄ ei kukaan nainen juokse baarissa pelkän kikkelin perässä!
Tai joo juoksee varmaan joku seksiaddikti tai joku,joka etsii kumppania levittämällä jokaiselle.
Etkö sä hyvänen aika viä ole tajunnut,et naiset eivät kahlaa yhtä alhaisilla tasoilla,kuin miehet?
Naiset eivät "jaa siementään eläimen vieteillä",vaan nainen elää,kuin ihminen.
Naisella ei kulje ajatukset römpsän läpi,kuten miehien aivoitus kulkee heidän torsonsa läpi.
Sulla sitten onkin pitkä ja täten hidas ajatuksenjuoksu :)
Mitä hemmettiä teen 23senttisellä,jos sen kantaja on peräröörinnäköinen ja ajatukset lähinnä kikkelin koossa?
Ei kukaan metsästä kikkelin kokoja ja jos metsästää se on hänen leikkinsä ja tasonsa elää.

Äänestä

Heh, ei naiset kyllä tosiaankaan juokse kikkelin perässä baarissa, enimmäkseen ovat sielä kavereiden kanssa pitämässä hauskaa, mutta homobaarissa saattaa olla sinulle saumoja :D Mutta mielenkiintoinen fantasia tuo.

Äänestä

mutta itse en koskaan lähtisi panolle sun kanssa, jos saisin etukäteen tietää sun mittas. Itse olen seukannut miehen kanssa, jolla oli melko lailla saman pituinen kuin sulla ja suhde päättyi sen takia, ku ei voitu harrastaa seksiä ison munan takia. Joten älähän kehuskele liikoja.On toki naisia´, jotka panevat myös hevosten kanssa, mutta on meitä sitten sellaisia, jotka pysyttelevät normaalirajoissa :).

Äänestä
  • ...sanoo hyvin pienellä varustettu amiskundi :D

    Äänestä

Missä baarissa ? Suomessa on tuhansia baareja. Asuinpaikallasi on ilmeiseti vain yksi baari ja paljon upeita naisia. Kerro missä se on, niin tulen auttamaan sinua tässä hommassa, koska et varmaan kerkiä yksin hoitelemaan niitä kaikkia.
Mulla on 15 cm, eli sä saat ottaa ne löysemmät pillut.

Äänestä
  • Niin mut ei sillä paikkakunnalla missä tuo asuu ole kun yksi baari, ja sielä ne samat mummot samaan aikaan joka ilta juomassa sitä ISOA iltakaljaa, ja sitä ne sitten päivittelee että oi kun on mahottoman kokonen, ja tämä kaveri joka tämän ketjun aloitti oli väärässä paikassa väärään aikaan ja sai trauman tuosta.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Ask kirjoitti:

Minua sitten jaksaa naurattaa kaikki "ei niin isomunaiset miehet", jotka jaksaa olla kateellisia mun kalulle.
Naisia baarissa riittää ruuhkaksi asti, koska minulla on isomunaisen miehen maine.
Moni kaveri tuleekin katkerana kännissä tilittämään oman kalu pienuutta ja syyttävät minua kun nappaan yleensä parhaat naiset itselleni tanssilattialta.
Usein olen kuullut toisten miesten väittävän, et kullin koolla ei ole väliä yms.
Jos näin olisi, niin miksi juuri minä saan baarissa jatkuvasti kutsuja jatkoille upeilta naisilta?
En edes ole ulkonäöltäni mikään Mr.Suomi tyyppinen, vaan ihan tavallinen jannu...
Ai niin, ja se kalun koko on yhtään liioiteltuna 23cm.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu