A4 kirkkaaseen testivoittoon

Audi A4:lle jälleen kirkas testivoitto tunnustetun Die Lüge lehden vuotuisessa autovertailussa. A4 oli luokkansa ainoana testin suvereeni voittaja.
5995
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

yksi sulka hattuun, oliko kierrosaikoja miltään radalta? Kuinka pärjäsi itseään vastaan? Saattoi ottaa jopa kaksoisvoiton.

Äänestä
  • Ei muuta kuin sotamaalaus kasvoihin ja kaupungille riehumaan! Mistä teitä sikiää????

    Äänestä

Pravdan mukaan taas Pobeda voitti ja Zhabarovski tuli kakkoseksi. Audi oli vasta kolmas, pahimpana miinuksena ettei huopatöppöset mahtuneet pedaaleille ja että Buna-kuminen jakohihna murtui jo 15 asteen pakkasessa.

Äänestä

suorastaan vituttaa A4:n menestyminen, taidat olla bemupoika.

Äänestä

Onko tuo Audin asiakaslehti? Ei näy ainakaan meidän Ärrällä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Die Lüge lehden vertailussa kirjoitti:

Audi A4:lle jälleen kirkas testivoitto tunnustetun Die Lüge lehden vuotuisessa autovertailussa. A4 oli luokkansa ainoana testin suvereeni voittaja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu