Hei haluaisin tietää kuinka helposti Lexus is 200 1999 menee lunastukseen mulla on pohjolan vakuutus.
Autolla oli ajettu 218000tkm...nokka osui kaiteeseen (80 km) moottoritiellä ja toinen auto osui veilä matkustajan oven puolelle ovi tuli sisälle päin... auton takaosakin vahingoitui..Tän auton osat on aika kalliita muuten. Kiitos =)
Autolla oli ajettu 218000tkm...nokka osui kaiteeseen (80 km) moottoritiellä ja toinen auto osui veilä matkustajan oven puolelle ovi tuli sisälle päin... auton takaosakin vahingoitui..Tän auton osat on aika kalliita muuten. Kiitos =)
Vastaukset 9
Vanhimmat
pitäis romuttaa?
kysyisit vakuutusyhtiöltä...
Säästät sen parin sadan euron romutusmaksun, muuta ei noin loppuunajetusta korvata....sanoi Pohjolan mies
mitä jos siitä on vielä velkaa jäljellä? kiitos
ek,jfhö
vitun läski mulla menee hyvin ja ,ä saan siitä hyvät korvaukset..mä en tarvitse sun voi voittelua..mä voitelen SUA!!!ja heitän sut vankilan suihkuun!!kateellinen paska
tietää autosi kohtalon paremmin kuin yksikään näitä lukeva,ota yhteyttä yhtiösi konttoriin,siellä varmaan tiedetään neuvoa sinuakin ressukkaa miten menetellä.luulitko että suomi24:sta saa vastauksen kaikkiin kysymyksiin ja pulmaan,ei helvetti näitä uusavuttomia.menee lunastukseen,VARMA TIETO.
auto meni lunastukseen ja mä en ollut mitenkään paniikissa,kun kysyin tätä näiltä idiootteilta mä vaan ajattelin kysellä vähäsen.
ja mä en oo mikään avuton...miten mä voin olla avuotn,jos mä ajelin Lexuksella? (se oli uusi,kun mä ostin sen)
Te ootte kaikki kusipäitä ja kateellisia paskoja tiejän piti auttaa mua, mutta olitte vain iloisia,kun mä menetin sen auton..
well guess what assholes mä saan siitä vitun hyvät korvaukset joten haistakaa paska!!