Älkää vain erehtykö tallettamaan unibetille mitään rahaa. Ei meinaan tule pelitilille. Ei vaikka soittelisi perään. Onneksi oli vain pieni testisumma, mutta älkää te erehtykö senkään vertaa.
Ensimmäisen kerran päätin tallettaa rahaa uuteen paikkaan suoraan, tähän mennessä on aina freerollien kautta rahat hankittu ja näköjään se on ainoa tapa jatkossakin, vaikka syö aikaa. Harmi vain, kun tuli otettua rahat edellisestä paikasta pois.
Haista vittu saatanan UNIBET, nyt tiedän mistä rahat mainoskampanioihin tulee.
unohtakaa unibet
2
506
Vastaukset
- yertyrtg
Lukevatkohan ne ihan oikeasti tätä palstaa. Päivässä lupasivat rahojen siirtyvän maksusta. Melkein viikko kului sähköpostia lähettäessä ja soitellessa, mutta kun pistää vähän julkisemman viestin, niin eipä mene kuin pari tuntia ja rahat tulevat tilille.
Kaipa nekin jotain maineestaan sitten välittävät.- AUSTRALIANRULES
Mulla on ollut aiemmin kanssa ongelmia unibetin kanssa ja siksi neuvon,että menkää sivuille www.vetoguru.com ja klikatkaa sieltä centrebetin pokerimainosta,siitä pääsee suoraan avaamaan pelitilin.Olen pelannut yli vuoden urheiluvedonlyöntiä ja pokeria centrebetille ja kaikki toimii moitteetta.Siellä myös hyvät alkubonukset uusille asiakkaille.Pokeribonuksetkin sain,vaikka oli jo pelitili auki,mutta olin pelannut vain urheiluvedonlyöntiä aikaisemmin,niin sen takia.SUOSITTELEN !
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 18011289
- 565371
Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html452620- 372296
Vanha Suola janottaa Iivarilla
Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia131811Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,441725Tiedän kuka sinä noista olet
Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta381383Känniläiset veneessä?
Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v371309Tulemmeko hyvin
Toimeen ja juttuun keskenämme? Luulen, että sopisit hyvin siihen ☀️ympäristöön, paljon kaikkea erilaista.♥️mietin tätä s61216Otavassa tapahtuu!
Rakennuspalo, yläkerta tulessa. Henkirikosta epäillään. Tiettyä henkilöautoa etsitään, minkä mahdollinen epäilty ottanut261129