Oletteko kaikki samanlaisia kusipäitä, vai olenko törmännyt vaan muutamaan poikkeustapaukseen?
Laitilan miehet
9
1598
Vastaukset
- Nimetön
mitäs pahaa nuo laitilan miehet flikalle on tehnyt?
- ....
ei, kyl ne melkeen kaikki ihan samanlaisia kusipäitä on. pari poikkeusta toki löytyy.
- viisainta
pysytellä siellä takapajulassa ja leikkiä vaikka käpyjen kanssa. t.yksi kusipäistä
- Rauman flikka
viisainta kirjoitti:
pysytellä siellä takapajulassa ja leikkiä vaikka käpyjen kanssa. t.yksi kusipäistä
Laitilassahan ne parhaat miehet on!!! Mulle ovat ainakin parhaat puolensa näyttäneet ; )
- Anonyymi
laitilan "miehet". eristysfirman jesse J. oksentaa autoon, jättää taksin maksamatta ja lähtee karkuun. Hieno mies, hieno isä. vittu että hävettäis tuntea tollasta ihmispaskaa!
- Anonyymi
Kyl ne ämmät pahimpia on, ihan päästä pideltäviä latvakakkosia. Eli henkisesti sairaita ja häiriintyneitä kusipäitä.
Osa kyl on tajunnut muuttaa muualle, hämäläisten ja muiden riesoiksi. Tosin toki siinä on syynä ainakin osittain pakon sanelemakin syy, eli oman kylän miehet ei huoli enää. - Anonyymi
Kyllä ne pahimmat kusipäät on naisia Laitilassa.
Toki miehissäkin niitä löytyy, mutta enemmänkin Laitilan naisten ominaisuus. Kai se on jokin seuraus siitä, kun munapitäjässä on joutunut ikänsä pyörittelemään munaa...
Pahimmat kusipäämuijat sentäs muuttavat sieltä muualle. Ainakin kuulemani mukaan. - Anonyymi
Useimmat muijat ovat ainakin kiimaisia idiootteja, joilla on vain hinku paneskella ympäriinsä. Eivätkä piittaa, vaikka olisivat jo parisuhteessakin, mies kun on pois, niin heti panemaan jonkun muun kanssa.
Sitten ihmettelevät, kun heihin ei halua sitoutua.- Anonyymi
Niinpä. Ja mustalaismiehetkin kelpaavat, vaikka muuten haukkuvat heitä muuten sen, minkä ehtivät.
Vaikka ei se haittaa, suvaitsevaisuus on oikeasti hyvä asia, mutta tuollainen kaksinaamaisuus taas ei, mitä heidän käytös on. Eli haukutaan "mustalainen on mustalainen, vaikka sen voissa paistaisi"-kitinää ja silti takerrutaan heihin kynsin hampain kiinni.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 753577
- 622684
- 812607
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.582408Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1912337Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu2482082- 431902
- 441759
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t151471EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1491408