Kuka mollaa Keskustaa pahiten

Kilpailu alkaa nyt!
274
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Keskusta on paras.

Äänestä

Marttakerholaiset huomauttivat kepuloismiehille viime vuotisessa vuosikokouksessaan sivistyneesti että nämä eivät käyttäisi minihametta julkisissa tilaisuuksissa.
Eihän siinä mitään muuta ollut mutta munat kuulemma näkyy kovin herkästi kun kepuloismiehet edustavat puoluettaan minihameissaan.
Näyttää kuulemma kovin rumaltakin.Ei se minihame näköjään sovikkaan ihan kaikille.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


saa karkin! kirjoitti:

Kilpailu alkaa nyt!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu