Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Miten kiinni?

Miten miehen sitoa sänkyyn kiinni kun ei ole sängyssä paikka mihin sitoa??
32354
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Laita joku viritys sängyn taakse, joka on sängynjaloissa kiinni.

Äänestä
  • pelkät narut sängynjaloista riittää, ranteista kiinni vaan ja ratsastelemaan.

    Äänestä

  • Mikael kirjoitti:

    pelkät narut sängynjaloista riittää, ranteista kiinni vaan ja ratsastelemaan.

    käytä sähkömiesten nippusiteitä!niitä yhteenliittämällä saat kaverin kiinni vaikka ulos puhelinpylvääseen eikä taatusti lähde karkuun ilman erikoistyökalua(sivuleikkureita)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


??? kirjoitti:

Miten miehen sitoa sänkyyn kiinni kun ei ole sängyssä paikka mihin sitoa??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu