Varhaisultra+yksityinen+pori.

Onko kukaan käynyt alkuraskauden ultrassa Porissa, yksityisellä? Mitä tuli hintaa moiselle?

Itselläni aika varattu ensi viikolle.
3347
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

samasta aiheesta ja sama paikkakunta :D
Monennellakos viikolla olet? =)

Miten se eka ultra yksityiselläotetaan=)

Äänestä

rv 8 aikaan lääkäritalossa...ultra otettiin alakautta...ja se makso kela korvauste jälkee jtn 60e

Äänestä

Minä kävin lokakuussa siinä Torikeskuksen lääkäriasemalla. Rv 6 4 ja ultra tehtiin sisäkautta, maksoi 69 ecua josta tuli kelasta takaisin n. 33 ecua. Oli tosi kiva mieslääkäri.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kokemuksia kyselen. kirjoitti:

Onko kukaan käynyt alkuraskauden ultrassa Porissa, yksityisellä? Mitä tuli hintaa moiselle?

Itselläni aika varattu ensi viikolle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu