Uutta kotia etsimässä...

Waltteri

Moi! Olisiko kellään kiinnostusta ja aikaa nurelle leikatulle valkoisella fretti pojalle! Kaveri karkasi ja emäntä on turhan kiireinen. Mulla on mukavan kokoinen häkki ja kalusteet... Ei maksa paljon.
Olen tosi symppis ja tykkään kaikesta elävästä ja muro paketeista ja tyhjistä kissan hiekka pusseista.
Mammalle voi panna viestiä osoitteeseen [email protected]

9

1029

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Frettityttö

      Moi!!
      Minkäs ikäinen freetu on? Paljonko maksaa (ilman häkkejä ym)ja missä kaupungissa asut?

      • Wallu

        Poika on noin kolme vuotias ja ilman häkkiä, henkilökohtaisine tarvikkeineen... 120e. (iglu ja kuljetus boksi tarvittaessa)


    • hilleri

      Missäpäin Suomea majailee Waltteri?

    • Ellu

      joko frettisi on myyty? jos mennyt ilman häkkiä, paljonko pyydät pelkästä häkistä?

      • Wallu

        Wallu on edelleen vailla kotia. Sitä on käynyt yksi ihminen katsomassa ja päättää lie huomiseen mennessä ottaako hän pojan tytölleen kaveriksi.
        Jos hän Wallun ostaa, ei halua häkkiä joten sitten olisi häkki vailla kotia... ja siitä pyytäisin 120e. mitat noin 100cm lev. 80cm kork. ja 60cm syv. siis noin mitat.
        Mutta jos olette Wallusta tai häkistä vielä kiin, laitan huomenne viestiä onko kuka tai mikä vielä koditta. Asumme Joutsenossa.


    • Wallu

      No näin.
      Eivät ole vielä osanneet päättää ja odottamaan en jää. Wallun takia. Mitä pikimin sille vain koti löytyisi...

      • liinuzka

        voisin ottaa ehkä sen fretin, mutta ainut ongelma on ettei mulla oo oikeestaan rahaa nyt kun jotai parikymppiä eikä vanhemmat lainaa ja asun jyväskylässä ja kyyti ei onnistu ainakaan mun puolelta kun ei ole autoa... oon kyllä tunnollinen eläinten kanssa ja mulla on tällä hetkellä kissa ja akvaario...


      • KIINNOSTUNUT!

        Hei!
        Mua kiinnostais aivan kauheesti!
        Paitsi että asun Vaasassa ja oon 12v. on kokemusta eläinten hoidosta! Omaksi eläimeksi.
        P.s. maks. hinta:25e...ilmoittele.


      • lololololooll
        KIINNOSTUNUT! kirjoitti:

        Hei!
        Mua kiinnostais aivan kauheesti!
        Paitsi että asun Vaasassa ja oon 12v. on kokemusta eläinten hoidosta! Omaksi eläimeksi.
        P.s. maks. hinta:25e...ilmoittele.

        frettikö 12 vuotiaalle :oo
        ja 25 eurollako meinasit saada -.-


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?

      Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.
      Ikävä
      115
      2203
    2. 129
      1802
    3. Ikävä on häntä

      Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos
      Ikävä
      63
      1185
    4. Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet

      Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K
      Maailman menoa
      84
      1114
    5. Minkä kultakimpaleen

      Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik
      Ikävä
      31
      1040
    6. En kai koskaan saa sinua

      Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k
      Ikävä
      71
      1033
    7. Tykkäsit nainen

      Aina eniten lähetyssaarnaajassa, muistan miten nautit!😎😚 meidän pitää päästä vielä kokemaan se.
      Ikävä
      43
      973
    8. Kerroppas nyt

      M mies, että kenestä sinä oikein tykkäät, niin saadaan tämä asia muillekin selväksi 😉
      Ikävä
      75
      955
    9. The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."

      Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut
      Tv-sarjat
      8
      894
    10. Helppo selvittää onko oma täällä

      Laittaa yhden selvän kysymyksen ja jos kukaan ei osaa vastata, niin oikea ei ole täällä. Saa käyttää vapaasti hyödykse
      Ikävä
      55
      890
    Aihe