Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Lerssi

Koolla on väliä, nimittäin terskan. Minun kalulla on pituutta 14cm, mutta terska on iso ja tattimainen. Kaikki naiset tykkäävät, sekä ottaa suikkiin ja tekee kuulemma gutaa.
3619
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ison ja tattimaisen pituus ja leveys on? Jotta tietää verrata omaansa.

Äänestä
  • ihana koko tuo 15 ja iso terska päässä. Oleellisinta on se että terska on vartta paksumpi. Eli kynnys-kysymys tääki;)

    Äänestä

Aika tavallinen tatti näköjään. Naurattaa vaan nuo "kaikki naiset". Montakohan lie, veikkaan nollaa toistaiseksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


150 kirjoitti:

Koolla on väliä, nimittäin terskan. Minun kalulla on pituutta 14cm, mutta terska on iso ja tattimainen. Kaikki naiset tykkäävät, sekä ottaa suikkiin ja tekee kuulemma gutaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu